WIDEO – SŁUCHAJ TRENERA BY PITBIKE.TV

Pitbike.TV szykuje niespodziankę i rozpędza nowy cykl! “Słuchaj trenera” to seria specjalnych odcinków, w których będzie można wysłuchać porad Marcina Wójcika. Porcja  profesjonalnej wiedzy bez wychodzenia z domu? Polecamy śledzić Pitbike.TV.

Marcin Wójcik to znany trener motocrossu i kadry narodowej w tej dyscyplinie. W przeszłości startował, także jako zawodnik. W wolnym czasie chętnie przyjeżdża do Głażewa i bierze udział w Pit Bike Cup. Tym razem dzieli się swoim doświadczeniem w trybie zdalnym i zachęca do śledzenia programu – Słuchaj trenera. 

-Będzie to cykl programów, które mają zachęcić Was do sportów motorowych – przekonuje Marcin Wójcik, trener. -Jestem trenerem, który spędził pół życia na motocyklach i mogę Wam powiedzieć, ze jest to coś fajnego przeżyć pół życia trenując, jakąś dyscyplinę sportów motorowych. Myślę, że przede wszystkim ważne jest, żeby słuchać trenera po to, żeby od początku wpoił Wam jak do tego podejść – przede wszystkim profesjonalnie. Jeżeli sami będziecie próbować podejść do tematu, którego nie znacie możecie popełnić dużo błędów, co będzie skutkować utratą pieniędzy i co najważniejsze zdrowia. 

Pierwszy odcinek już wkrótce, o premierze poinformujemy na bieżąco.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze