KORONAWIRUS KOMUNIKAT PZM – ZAGROŻENIE EPIDEMIOLOGICZNE

Komunikat Polskiego Związku Motorowego w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Zawody będą odwołane? Koronawirus – Coronavirus a zawody motocrossowe. Czy grozi nam przesunięcie sezonu? Czy motocross będzie “szedł” zgodnie z kalendarzem?

Info – 9.03.2020. W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 Polski Związek Motorowy zwraca się z prośbą do wszystkich organizatorów, zawodników, kibiców oraz osób bezpośrednio związanych z organizacją imprez w ramach działalności Polskiego Związku Motorowego o bieżące monitorowanie stanu zagrożenia epidemiologicznego. Z uwagi na wspólne bezpieczeństwo przypominamy również o konieczności bezwzględnego przestrzegania zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych, w szczególności w zakresie wdrażania wszelkich niezbędnych środków mających na celu zapobieganie narażeniu zdrowia osób uczestniczących w zawodach.

Polski Związek Motorowy zaleca również ostrożność i rozwagę przy podejmowaniu decyzji odnośnie udziału w zawodach i treningach na terenie krajów, w których odnotowuje się wysoki poziom zachorowań.

Info – 11.03.2020. W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 chorobę wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, Polski Związek Motorowy zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Sportu, zwraca się do wszystkich organizatorów wydarzeń w zakresie działalności PZM z rekomendacją zawieszenia przeprowadzania zawodów, imprez oraz szkoleń do dnia 1 kwietnia 2020 r. W zależności od rozwoju sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym, o dalszych zaleceniach będziemy informowali na bieżąco.

Źródło : www.pzm.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze