WAKACJE MARZEŃ DLA DZIECKA – STACJA MAZURY

Moja 11-latka Anabel Wójcik już zapisana. Nie czekaj aż będzie za późno. Szukasz wakacji marzeń dla swojego dziecka? Tam nudy nie będzie. Dlaczego? Ponieważ uśmiech dziecka jest najważniejszy. Zapraszamy na 10 dniowy obóz rekreacyjno – sportowy skierowany dla dziewczyn i chłopców z całej Polski w wieku 7-14 lat. TERMIN : 27.07 – 05.08.2020. Więcej informacji poniżej.

Czy warto wysłać Naszą najukochańszą pociechę aby spędziła wspaniały czas z uśmiechem na twarzy z rówieśnikami? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie przecząco, prawda? 10 pozytywnych dni spędzonych z Mistrzami sportowymi, którzy na co dzień mają świetny kontakt z dziećmi to kolejny as w rękawie organizatora.

Strona Facebook

Wszyscy wiemy jak ważne jest szczęście Naszego kochanego dziecka. Cena za obóz wynosi : ??1890 zł ??
– przejazd autokarem Gdańsk- Maróz, Maróz- Gdańsk
– ubezpiecznie NNW
– opiekę wykwalifikowanej kadry – mnóstwo atrakcji każdego dnia.

Gdzie Nasze “Aparaty” będą się dobrze bawić? Ośrodek wypoczynkowy „Syrenka” w Marózie na Mazurach. Zakwaterowanie w pokojach 4/5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Niezapomniane atrakcje:
Spływ kajakowy, zajęcia taneczne, nietypowe gry zespołowe, ognisko, gry terenowe, zajęcia z akrobatyki i gimnastyki sportowej na air tracku, przejażdżki PIT -BIKIEM, wycieczki rowerowe, aquapark w Pluskach, wycieczka do Olsztynka (skansen, huta szkła artystycznego, pole Grunwaldu), park linowy, kino letnie, kąpiele i zabawy na wodzie pod okiem ratowników wodnych, dobra zabawa i uśmiech dziecka przez 10 dni … oraz wiele innych niespodzianek.

Obóz poprowadzą: Monika Kowalska – Mistrzyni Świata w tańcu sportowym, wielokrotna Mistrzyni Polski, trenerka II klasy gimnastyki sportowej, trenerka personalna, nauczycielka wf- u i założycielka klubu sportowego FLY KIDS DANCE STUDIO.

Marcin Wójcik – wielokrotny Mistrz Polski w motocrossie, trener motocrossu, pod koniec grudnia uhonorowany statuetką „SUPER TRENERA” roku 2019 ??, nauczyciel wf-u z ogromnym doświadczeniem
i wiedzą sportową.

ZAPISY do 15.06. 2020 lub wyczerpania miejsc. (Zniżka dla rodzeństwa)

Kontakt : mmstacjaa@gmail.com lub

Trener Monika : 663 656 242 . Trener Marcin : 513 028 587

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze