YCF POLSKA WJEŻDŻA Z PREMIERĄ 2020

Już 12 lutego, dokładnie o godzinie 17.00 zostanie zaprezentowana światu nowa kolekcja minimotocykli od francuskiego producenta YCF. Jakie zmiany się szykują? Opowiada Mateusz Piontkowski z YCF Polska.

YCF PIT BIKE MXWOJCIK GDANSK

Idzie nowe, to jest pewne. Jakie zmiany wprowadzacie?
Mateusz Piontkowski: Marka YCF co roku odświeża przede wszystkim wygląd swoich motocykli, więc pewnie nikogo nie zaskoczę mówiąc o nowych designie kolekcji 2020… no i w sumie dziś wiele więcej powiedzieć nie mogę. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to nie ma co spodziewać się rewolucji, bo jak wiemy pit bike’i to bardzo proste sprzęty i tak musi pozostać…. ale jednak marka YCF konsekwentnie, od kilkunastu lat, szuka nowych rozwiązań, by cieszyć swoich klientów lepszym wykonaniem, solidnością i osiągami. Konkurencja nie śpi, więc trzeba się wyróżnić.

YCF PIT BIKE MXWOJCIK GDANSK
W roku 2020 pojawi się sporo drobnych elementów, które zostaną ulepszone.

I chociaż te detale nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka, to na pewno zostaną dostrzeżone przez nowych użytkowników przy codziennej eksploatacji. Na szczegóły trzeba jednak poczekać do dnia oficjalnej premiery, a później obiecuję, że opowiem więcej.

Nowe modele i nowe ceny?
Mateusz Piontkowski: 
Tak, mogę zdradzić, że zmieni się nieco cennik motocykli. Będzie jednak niespodzianka, wbrew ogólnemu trendowi i ceny niektórych modeli spadną. Mile zaskoczeni mogą być zwłaszcza fani modelu FACTORY SP2 150, czy nowi nabywcy BIGY 125 MX i BIGY 150 MX.

A jak wiemy fanów modelu BIGY nie brakuje…
Mateusz Piontkowski:
 Skoro już o BIGY mówimy… W nowym sezonie właściciele największych minimotocykli będą mieli więcej możliwości do zabawy. Klasa BIGY zawita na stałe w kalendarzu oficjalnych imprez sportowych, więc mamy nadzieję, że frekwencja w stawce zawodniczej będzie rosła.

Już niedługo motocyklom marki YCF będzie można przyjrzeć się, podczas Warsaw Motorcycle Show 2020…
Mateusz Piontkowski: 
Targi motocyklowe, które będą odbywać się w dniach od 6 do 8 marca w podwarszawskim Nadarzynie, na obiekcie Ptak Warsaw Expo będą pierwszą okazją do tego, żeby zobaczyć nowe modele pit bike’ów marki YCF. W szczególności będzie to gratka dla fanów zabawy na asfalcie, czyli premiera nowej kolekcji limitowanej SM PL 2020.

Jak zwykle w strefie pit bike pojawią ciekawi goście, a wśród nich młodzi zawodnicy motocrossowi, Dawid Zaremba i Piotr Kajrys, piekielnie szybkie w piachu i na torach asfaltowych Joana Miller i Dominika Orlik, zawodnik i trener MX Karol Kruszyński, reprezentanci wyścigów motocyklowych Marek Szkopek, Daniel Blin, Mateusz Hulewicz.

Oczywiście będą też nasze wschodzące gwiazdy pit bike’owe ze swoimi teamami oraz reprezentanci szkółek, jak choćby Katanka Young Team, czy Fabryka Mistrzów. Zapraszamy do strefy pit bike w pawilonie III, hala D.

Dokładnie tak, zapraszamy i zachęcamy do rozmowy z ekspertami, zawodnikami. Dziękuję za rozmowę.
Mateusz Piontkowski: 
Dziękuję również.

Źródło : www.pitbike24.pl

www.pitbike24.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze