CRF 450L TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE – CENA 34.100 PLN

Uniwersalny motocykl marzeń. Honda Pomirski salon motocyklowy w Gdańsku zaprasza fanów Enduro do obejrzenia pięknej Hondy CRF 450L. Motocykl jest dostępny na miejscu od ręki. Ciekawostką jest to, że cena jest do lekkiej negocjacji. Poniżej kilka istotnych informacji dotyczących w.w. pojazdu.

Już jest. Motocykl uniwersalny, o którym marzysz od tak dawna. CRF450L doskonale spisuje się zarówno w terenie, jak i na drodze, a jakość wykonania gwarantuje żywotność. Model CRF450L nie bez powodu przypomina CRF450R. To jest CRF450R. Ma taką samą aluminiową ramę grzbietową, a także identyczne zawieszenie Showa i silnik Unicam 449 cm3.

Honda Pomirski cena 34.100 pln

Honda Pomirski zaprasza fanów nie tylko enduro. CRF450L 2019 (produkcja 2018) + pakiet sportowy gratis. Obecnie motocykl jest w promocji. Promocja: 34 100 zł. Cena podstawowa – Cena: 41 900 zł.

YouTube by DirtBike Magazine

Doskonale sprawdza się w obu zastosowaniach. Model CRF450L charakteryzuje się sportowym stylem, homologacją drogową i niezawodnością. Przyjemność z jazdy to dodatkowa zaleta.

Honda Pomirski Cena 34.100 pln

Honda stworzyła doskonały motocykl terenowy zapewniający więcej mocy przy dolnych zakresach obrotów. Wyposażyła go w sześciobiegową przekładnię i mocne światła LED oraz przystosowała do ruchu drogowego. W procesie produkcji wiemy, że Honda dba o jak najwyższą jakość, z której słyną produkty tej marki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Honda Pomirski Gdańsk.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze