MOTOFIESTA CZYLI TWOJA WYPRAWA MOTOCYKLEM

Jesień to czas, gdy na polskich drogach spotykamy coraz mniej motocykli, a z czasem ich charakterystyczny dźwięk silników cichnie na dobre – aż do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Wiemy, jak trudna jest zima dla kierowców jednośladów, ponieważ niegdyś sami tęskniliśmy za wiosną i motocyklowymi wyprawami. Zaczęliśmy odkrywać najwspanialsze trasy motocyklowe, którymi można cieszyć się cały rok. W ten sposób poznaliśmy uroki Hiszpanii, Islandii oraz Kolumbii. Zaczęliśmy dzielić się naszymi doświadczeniami z innymi motocyklistami – tak powstała Motofiesta.

Strona www.motofiesta.eu
  • KOLUMBIA SAMOCHODEM

To oferta dla osób chcących zwiedzić najpiękniejsze rejony Kolumbii podróżując dużym samochodem 4×4. Więcej info TUTAJ.

  • WYNAJEM MOTOCYKLI W HISZPANII I ISLANDII

Oferujemy Państwu także możliwość wynajęcia motocykli z naszej floty i samodzielne zwiedzanie pięknych zakątków zarówno Hiszpanii jak i Islandii. Więcej info TUTAJ.

  • HISZPAŃSKA MOTOFIESTA

Costa Blanca – mniej znana i niesłusznie niedoceniana młodsza siostra Costa Brava i Costa del Sol. Na małym terenie, region oferuje wszystko to co najlepsze w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym… Więcej TUTAJ.

  • KOLUMBIA MOTOCYKLEM

Motofiesta oraz Destination Yamaha zapraszają na niezapomnianą wyprawę do Kolumbii, by testując motocykle Yamaha przemierzać zniewalające zakątki tego nieodkrytego, egzotycznego i zarazem fascynującego kraju. Kraju słynącego z plantacji kawy, którą zachwyca się cały świat. Kraju, w którym turysta nie jest traktowany jak klient, ale jak gość. Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie spotkałeś tak przyjaznych i otwartych ludzi, jakimi są Kolumbijczycy. Więcej info TUTAJ.

  • ISLANDIA 8 DNI NA FIORDACH POD NAMIOTEM

Wyprawa na Islandię to nasz najnowszy pomysł na spędzenie niezapomnianego, motocyklowego lata. Wyprawa pod namioty to najlepszy sposób, by znaleźć się blisko natury. Więcej info TUTAJ.

  • ISLANDIA 8 DNI NA FIORDACH W HOTELACH

Wyprawa na Islandię to nasz najnowszy pomysł na spędzenie niezapomnianego, motocyklowego lata. Tym razem noclegi zapewniamy w lokalnych hotelach. Więcej info TUTAJ.

  • ISLANDIA 12 DNI DOOKOŁA WYSPY W HOTELACH

Wyprawa na Islandię to nasz najnowszy pomysł na spędzenie niezapomnianego, motocyklowego lata. Trasa tej najdłuższej wyprawy okrąża niemal całą wyspę. Więcej info TUTAJ.

Strona MOTOFIESTA.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze