NOWY MOTOCYKL SWM ZA 16900PLN?

ENDURO w jednej pigułce. Motocykle SWM ostro weszły na rynek Polski. Dzięki firmie MOTOSATI z Tarnowa fani supermoto, enduro oraz tradycyjnych pojazdów szukający motocykli w dobrej cenie bez utraty jakości spełniają swoje marzenia. Dzień, w którym kupujesz SWM pozostaje na zawsze w Twojej pamięci. Jest to piękna chwila radości a wiemy, że w życiu warto ich mieć jak najwięcej.

Dzisiaj prezentujemy motocykle marki SWM w wersji enduro. Każdy z nas marzy aby w końcu pewnego dnia kupić sobie nowy motocykl a nie wiecznie latać “używką” prawda? Jak to zrobić aby dołożyć tylko 16900 pln? Wystarczy dobrze sprzedać swoją używaną maszynę i pomyśleć co tak naprawdę szukamy. SWM ma w swojej ofercie enduro trzy modele.

  • SWM RS 125R cena 16900 pln
  • SWM RS 300R cena 25900 pln
  • SWM RS 500R cena 27900 pln

Także sami widzicie. Przy dobrej okazji jeżeli sprzedacie Wasz pojazd za około 10 tysięcy decydując się np. na model RS 300R wystarczy dołożyć tylko 15900 pln aby zostać posiadaczem prawdziwej “nówki” enduro. Sieć dilerska rozrasta się w dobrym tempie a zaplecze części zamiennych już dawno nie stanowi problemu. Wszystkie części zamienne można zamówić i otrzymać maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych. Warto przemyśleć propozycję SWM i uderzyć jak najszybciej do dilera w swojej okolicy.

Kliknij na fotkę mapy dilerów.
Specyfikacja techniczna modeli RS125R, RS300R, RS500R.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze