WIDEO – WIELKI FINAŁ PUCHAR POLSKI PIT BIKE SM JUŻ NA MECIE

Wielkie emocje, wielka niewiadoma i jeszcze więcej zwrotów akcji! Piąta i zarazem Finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 dobiegła końca. Ostatni pojedynek odbył się na torze Wallrav Race Center, w Starym Kisielinie. To oznacza, że znamy już zwycięzców generalnej klasyfikacji sezonu.

To już koniec tegorocznych zmagań w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM. Po rundach w Koszalinie, Toruniu, Radomiu i Bydoszczy, przyszedł czas na Stary Kisielin, a to oznacza, że jesteśmy już na mecie tego sezonu. Ponad 80 zawodników rywalizowało w minioną niedzielę na torze Wallrav Race Center. Tradycyjnie ścigali się oni w grupach wyścigowych: rookie, pro i ellite, gdzie wyznacznikiem jest czas uzyskany w kwalifikacjach. Nie zmienia to jednak faktu, że z wielką uwagą śledziliśmy, jak rozstrzygną się losy czołowych zawodników klas STOCK 90, STOCK 125, STOCK 150 JUNIOR, STOCK 150 i SUPER PIT.

Rywalizację napędzał fakt, że punkty uzyskane, podczas Finału były mnożone razy 1,5. Wszystko to sprawiło, że w Starym Kisielinie mogliśmy być świadkami niezwykłego sportowego show. Tymczasem podajemy zwycięzców, zarówno ostatniej rundy, jak i generalnej klasyfikacji.
Uroczysta dekoracja zawodników Pucharu Polski Pit Bike SM odbędzie się na gali Polskiego Związku Motorowego, która odbędzie się w niedzielę, 1.grudnia. Podsumowanie sezonu dyscypliny, czyli Wielką Galę Pit Bike zaplanowano na 7.grudnia.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji LIVE prosto z trasy.

Źródło: www.pitbike24.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze