SZKOLENIE PIT BIKE – MARCIN WÓJCIK 2019

Już za kilka dni rusza specjalne szkolenie pod okiem wielokrotnego Mistrza Polski w motocrossie Marcina Wójcika. Treningi odbędą się na wszystkich poziomach zaawansowania. Przewidziano grupę początkującą oraz jazdy dla dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć przygodę na pitbike’ach.

To już ostatnia szansa, żeby dołączyć do 3-dniowego szkolenia w towarzystwie Marcina Wójcika. Jazdy odbędą się w terminie od 23-25 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona (40), o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W czasie szkolenia odbędą się 4 treningi – po jednym w piątek i niedzielę oraz dwa w sobotę. Każdy uczestnik w ciągu tych trzech dni otrzyma 4 posiłki, natomiast śniadanie we własnym zakresie. Na czas szkolenia można rozstawić swój namiot, w którym będzie możliwość noclegu na polanie lub skorzystać z pobliskich ofert agroturystyk. Opiekunowie/rodziny mogą wykupić dodatkowe posiłki w cenie: do 13 lat – 60zł, powyżej 13lat – 80zł za 4 posiłki. W czasie szkolenia odbędą się testy do Narodowej Bazy Talentów do 18r.ż. – należy zabrać ze sobą strój sportowy.

Koszt 3-dniowego szkolenia (wraz z posiłkami):
do 21 lat – 170 zł,
powyżej 21 lat – 250 zł.

Należy kierować zgłoszenia SMS na nr tel: 661746745, w treści wpisując: imię, nazwisko, wiek, pojemność motocykla, stopień zaawansowania oraz ewentualną ilość dodatkowych posiłków.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze