18/19 MAJA – EAST MOTOCROSS CUP LUBLIN 2019

Nie może Was tam zabraknąć. Takich zawodów już dawno nie było. MxWójcik z przyjemnością zaprasza na pierwszą rundę East Motocross Cup do Lublina już 18 i 19 Maja. Jest to nowy cykl zawodów organizowany przez KM Cross Lublin, który w nowej dwudniowej formule zastępują popularne Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny.

Szykuje się na prawdę dobre ściganie z całą śmietanką Polskich zawodników i nie tylko. Zupełnie nowy tor oraz nowy format zawodów. EMC to zawody dla każdego, od zawodnika po amatora.

Nagrody jakich jeszcze w polskim MX nie było. Łączna pula to: słuchajcie teraz – ponad 10 000 euro oraz nagrody rzeczowe.

Ponadto za klasyfikacje generalną cyklu w plasie PRO oraz Junior do wygrania będą Pit Bikei MRF. W pozostałych klasach również będą nagrody ale o tym wkrótce. Podczas zawodów odbędzie się także klasyfikacja teamowa a komentować będą Tomasz Dryła (NC+), oraz Eliasz Dawidson ( Red Bull/ Świat Motocykli). Uzupełniajcie swoje kalendarze i widzimy się na Lubelszczyźnie już niedługo.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze