NEWS KALENDARZ – RUSZA SEZON MOTOCROSSU W PIT BIKE CUP 2019

Fanów mini crossu oraz posiadaczy Pit Bike zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem motocrossu Pit Bike Cup 2019. Odliczamy już tylko tygodnie.

Mini cross to dyscyplina bardzo popularna nie tylko w Polsce. W Anglii, Węgrzech, Francji czy USA tysiące rajderów uczestniczy w wyścigach motocrossu właśnie na Pit Bike’ach. Zerknijcie jak wyglądają zawody w Polsce na słynnym torze w Głażewie.

Długo wyczekiwana informacja dla wszystkich fanów off-roadu. Wasz ulubiony tor i cykl zawodów Pit Bike Cup 2019. Oto terminy rund w Głażewie. Śmiało można powiedzieć, że to kultowe miejsce dla wszystkich zawodników pit bike. Położony w kujawsko-pomorskim tor off-roadowy stworzony z myślą o małych motocyklach to kolebka i najbardziej aktywny ośrodek jazdy na pit bike. To właśnie tam tydzień po Wielkanocy 27 kwietnia otwarty zostanie sezon zawodów terenowych. Na linii startowej Pit Bike Cup 2019 staną zawodnicy od ósmego roku życia. Zawodnicy w sześciu klasach wyścigowych i amatorzy.

  • 27 kwietnia 2019 – I runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 23 czerwca 2019 – II runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 27 lipca 2019 – III runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
  • 15 września 2019 – IV runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo

Pit Bike to świetny rodzaj czynnego wypoczynku czyli rekreacji ruchowej. Jeżeli złapiesz zajawkę to serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w prawdziwych zawodach motocrossu Pit Bike.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze