#4 PAWEŁ WIZGIER SPEŁNIA MARZENIA SEZON 2019

Kibiców oraz fanów podniesionych błotników zapraszamy do zapoznania się z przesympatycznym zawodnikiem Mistrzostw Polski Orlen MXMP, II Vice Mistrzem Polski Pawłem Wizgierem. Jakie plany i cele ma Paweł na sezon 2019? Serdecznie zapraszamy poniżej.

Paweł Wizgier po 14 latach przerwy spełnia swoje marzenia.

Paweł Wizgier. Fot. Walerczuk.

MXWÓJCIK : Paweł Wizgier Champion Chempionów jakie to uczucie mieć szarfę mistrza na zakończenie sezonu 2018?

PAWEŁ WIZGIER : No wiec tak, wiadomo mieć szarfę mistrzowską to zaszczyt. To ciężka praca, to wspomnienie wspaniałej walki z rywalami, to spełnienie marzeń każdego zawodnika.

MXWÓJCIK : Jak przygotowania do sezonu 2019?

PAWEŁ WIZGIER : Sezon 2019 zbliża się bardzo szybko a u mnie dużo treningów kondycyjnych. Były cieplejsze dni więc wtedy motocykl ale jak na razie głównie kondycja. O motocykl zadbają yamaha i Bros Racing będzie petarda a reszta w moich rekach.

MXWÓJCIK : Jaki cel na sezon 2019?

PAWEŁ WIZGIER : Cel jest jeden. Być jak najbliżej, wygrywać jak najczęściej, dobrze się  bawić, być zmotywowanym i dawać dobry przykład młodzieży.

MXWÓJCIK : Jakie plany z działalnością trenerską?

PAWEŁ WIZGIER : Jako trener wspierać młodzież . Ruszyły już treningi z najmłodszymi. Posiadamy yz 65 do testów można skorzystać bez problemów. Tak jak mówię bardzo lubię tą część bo praca z dzieciakami daje dużo radości. Pewni zawodnicy już w tym roku zaprezentują się po raz pierwszy w MP także to będzie dla nich coś nowego ale dadzą rade.

MXWÓJCIK :  Kto wspiera Pawła Wizgiera w sezonie 2019?

PAWEŁ WIZGIER : W sezonie 2019 wspiera mnie nadal Bros Racing więc jest mi bardzo miło, Yamaha z Wiola na czele, OC1 offroad cleaner, Inter motors, Dunlop Polska, Schoei Polska, Yamalube oleje, Kolad, Marpol, Romar, Subiekt, Teleh, Załoga.

Paweł Wizgier. Fot. Walerczuk.

MXWÓJCIK : Kiedy odbędą się M.Polski w Serokach?

PAWEŁ WIZGIER : Jeśli chodzi o Seroki to myślę że jako Łowicki Klub Motorowy  dorastamy powoli do coraz poważniejszych zawodów ale spokojnie może najpierw Puchar Polski.  Jesteśmy w samym środku Polski więc każdy by miał po równo. Słyszałem ze Olecko za daleko ale wierzcie mi, tam tor jest petarda. W tym roku na pewno na grubo Mistrzostwa Polski Strefy Centralnej we wrześniu, na które spróbujemy zaprosić pana Darka Stypę i jeżeli Nasza praca będzie doceniona to zobaczymy. MP na pewno to nasze marzenie na Serokach ale czas pokaże.

MXWÓJCIK : Dziękujemy za podzielenie się z nami planami na sezon 2019. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki.

PAWEŁ WIZGIER : Wielkie dzięki dla kibiców z całego kraju za doping na każdych zawodach. Często można było dostrzec kibiców z Gdańska z transparentem jak mnie dopingują.  Jest duża grupa kibiców z Sochaczewa często ich widzę jak mnie wspierają.  Jest to bardzo miłe i na pewno bardzo motywujące.  Dla nich się jedzie po zwycięstwo.

Fot. www.walerczuk.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze