WIDEO – ZNAMY TERMIN PIERWSZEGO WYŚCIGU NA ASFALCIE 2019

Na ten news pewnie czekaliście długo. Znamy datę pierwszego wyścigu w tym sezonie. Dla zawodników, którzy już się ścigali będzie to doskonała rozgrzewka przed sezonem, a dla nowicjuszy okazja do zdobycia licencji zawodniczej.

Nie możecie się doczekać, gdy staniecie na starcie do wyścigu? Jako pierwsi w Polsce informujemy Was, że nastąpi to jeszcze przed Wielkanocą. Będzie to wyjątkowa runda, którą można potraktować, jako trening przed właściwym początkiem Pucharu Polski Pit Bike 2019. Zawody odbędą się na Awix Racing Arenie w Toruniu. – Po doświadczeniach z ubiegłego roku, doskonale wiemy, że takie wydarzenie bardzo przyda się zarówno dla zawodników, jak i całego sztabu organizującego cykl zawodów.

Mimo, że zawody mają charakter pojedynczego wydarzenia i nie liczą się do punktacji Pucharu Polski Pit Bike SM, dobra wiadomość jest taka, że zdając tego dnia egzamin teoretyczny i kończąc zawody, będzie można zdobyć licencję zawodniczą pit bike i punktować od pierwszej, właściwej rundy pucharu- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

Zapewne informacja o wyjątkowych zawodach w Toruniu to dobra informacja także dla zawodników, którzy w Pucharze Polski Pit Bike SM już jeździli. To jeden z ulubionych obiektów wszystkich fanów pit bike. Zlokalizowany u podnóża toruńskiej Motoareny, nowy, techniczny tor to doskonała możliwość treningu i wyśmienitego ścigania. – Oraz możliwość sprawdzenia sprzętu, ustawień oraz swojej formy. Będzie można sprawdzić, jak kształtuje się stawka zawodnicza w poszczególnych klasach i zadecydować ostatecznie w której wystartować- dodaje Maciej Merchel, Pit Bike MRF.
Jeżeli również nie możecie doczekać się tak wspaniałego początku sezonu, koniecznie rezerwujcie sobie w kalendarzach termin tego wydarzenia. Do zobaczenia 13 kwietnia.

Źródło : www.pitbike24.pl

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze