WIDEO FULL RELACJA – PODSUMOWANIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2018

W miniony weekend 1 grudnia 2018 podsumowaliśmy sezon motocyklowy 2018.  Uroczysta Gala odbyła się w Warszawie w Polskim Komitecie Olimpijskim. Poznaliśmy wielu Moto Mistrzów w poszczególnych dyscyplinach. Poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji LIVE prosto.

Galę w tym roku prowadzili : Aleksandra Szutenberg, ex zawodniczka kadry Polski w Gimnastyce, obecna redaktor w Polsat Sport i Sebastian Wójcik ex zawodnik motocrossu, instruktor MX oraz komentator wielu eventów w Aleksandra Szutenberg i Sebastian Wójcik motocross Gala PZMPolsce. Gala została podzielona na 4 części ze względu na dyscypliny i obszerny scenariusz. Dzięki temu Goście mogli uczestniczyć w całym programie lub w poszczególnych odcinkach wielkiej Gali podsumowującej sezon motocyklowy 2018.  Nie zabrakło wielkich ekranów, na których dzięki ekipie Born To MX były wyświetlane krótkie zapowiedzi filmowe. Najmłodsze dzieci, zawodnicy zaczynający swoje kariery dzielnie wspierali działaczy PZM podczas wręczania pucharów. To była wielka, wspaniała gala, na której nie zabrakło uśmiechu, radości i wzruszających chwil szczęścia.

Wielu zawodników odbierało swoje trofea po raz pierwszy w życiu. Polski Komitet Olimpijski to idealne miejsce na tak wspaniałe eventy. Brawo dla PZM oraz ogromne podziękowania za tak liczne uczestnictwo.

Poniżej zapraszamy na relację wideo, która była nadawana LIVE prosto z Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Link do filmu : TUTAJ lub oglądajcie poniżej. Aby obejrzeć relację musisz być wylogowany z Facebook’a.

Źródło filmu : PZM Facebook by Born To MX.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze