HUSQVARNA GDAŃSK/ELBLĄG – JAK ZAOSZCZĘDZIĆ 4300 PLN?

Wszyscy wiemy i dobrze znamy słowo : “RABAT” prawda? Kiedy sprzedawca je słyszał dostawał tzw. białej gorączki a klient nie mógł się na niego doczekać. Stare czasy, które dawniej funkcjonowały przeinstalowały się w wysoki poziom obsługi klienta oraz ogromny szacunek. Jak zdobyć pakiet PREMIUM i zaoszczędzić np. 4300 pln. Kwota ogromna, która zostanie w Twojej kieszeni a wymarzona maszyna nabierze blasku. Zerknijcie poniżej.

Kup którykolwiek nowy motocykl z gamy 2019 Husqvarna Enduro a zyskasz niewiarygodną możliwość doposażenia swojej maszyny w akcesoria jakości premium – tak długo, jak będą one dostępne w naszych magazynach. Decydując się na pakiet Premium, będziesz mógł wybrać najbardziej ekskluzywne akcesoria Husqvarna Motorcycles o wartości 6400 zł, płacąc jedynie 2100 zł. Działaj już teraz i nadaj swojej maszynie indywidualny szlif. Taka oferta się nie powtórzy.

Ta wyjątkowa oferta ważna jest od 1 listopada do 31 grudnia 2018, na wszystkie będące na magazynie wyczynowe pojazdy serii Enduro z roku modelowego 2019. Promocja trwa do wyczerpania zapasów we wszystkich biorących w niej udział salonach. Odwiedź Husqvarna Motocykle Gdańsk/Elbląg, aby uzyskać więcej informacji.

KLIKAMY : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Zapoznaj się z Naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu. T. 721 222 247.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze