WIZUALIZACJA TORU – MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA SUPERENDURO

8 grudnia 2018 w TAURON Arenie Kraków odbędzie się inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro. Znamy już plan toru, na którym najlepsi zawodnicy globu walczyć będą o tytuł mistrzowski.

Będzie szybko, będzie technicznie i ciężko – w wachlarzu przeszkód znajdzie się wszystko czego potrzeba, by stworzyć widowiskowy wyścig na najwyższym, światowym poziomie.

Tor zaprojektowany został z myślą o trudnych technicznie i bardzo wymagających kondycyjnie odcinkach oraz o efektownych i weryfikujących wszechstronność zawodników przeszkodach. Umieszczono na nim klasyczne sekcje superenduro oraz szybkie sekcje supercrossowe.

Pierwszą przeszkodą z jaką zmierzą się zawodnicy będzie 2-metrowa pryzma. Zaraz potem czeka ich odcinek rytmicznych whoopsów, zakończony ostrym zakrętem – utrzymanie prędkości będzie tu nie lada wyzwaniem. Na torze nie zabraknie również dużych skoków, przeszkód wybudowanych z opon i betonowych rur oraz wielkich bali, rozłożonych na dwóch zakrętach, tworzących długą i wymagającą sekcję. Całkowitą nowością będzie odcinek nieregularnych muld, który może nieźle wytrącić z rytmu i równowagi. Koordynację i siłę uczestników przetestują składający się z ogromnych głazów, 18-metrowy rock garden oraz nasza wisienka na torcie, czyli drewniany Matrix, przeszkoda z której słynie krakowska edycja cyklu Mistrzostw Świata SuperEnduro, w tym roku ułożona w napis ENDURO.

Zobacz na własne oczy zaciętą rywalizację z przeciwnikami oraz karkołomną walkę z przeszkodami. 8 grudnia, TAURON Arena Kraków – warto tam być.

Bilety na krakowską, inauguracyjną rundę sezonu, do nabycia na www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Więcej informacji : www.super-enduro.com.pl
Wydarzenie : www.facebook.com/events
Facebook : www.facebook.com/superenduro.poland
Organizator – Agencja Sport UP :  www.facebook.com/sportupagencja

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze