WIDEO – WARTO ZOBACZYĆ NA ŻYWO WIELKA GALA PIT BIKE 2018

Zawody Mini Pit Bike w Polsce weszły w sezon 2018 z wielkim hukiem. Jest mini motocross, mini SM oraz mini Speedway.  Wszystko to dzięki Ekipie OtoPit Toruń, która można powiedzieć marketing ma w jednym paluszku i włożyła wiele serca w promowanie swoich eventów. Czy można porównać Galę Pit Bike do rozdania Oscarów w Cannes? Zerknijcie poniżej.

Wielka Gala Pit Bike organizowana przez klub MX OTOPIT Toruń to nie tylko okazja do poznania się z zupełnie innej strony ale przede wszystkim święto wszystkich tych, którzy wyróżniali się oraz przyczynili do rozwoju całej dyscypliny. W piątkowy wieczór 7 grudnia 2018 zostaną wręczone wyróżnienia oraz podsumujemy wydarzenia, które odbyły się w minionym sezonie 2018.

Jak było w zeszłym roku?

Już 7 grudnia, o godz. 19 odbędzie się uroczyste podsumowanie sezonu pit bike 2018. Wstęp na wydarzenie jest wolny, liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
Potwierdzenia udziału w Gali, należy dokonać pod numerem +48 661 746 745 lub za pośrednictwem adresu e-mail: otopit@otopit.pl. W treści wiadomości należy umieścić : ( imię, nazwisko, liczbę osób, które wezmą udział w Gali i w bankiecie ).

Po Gali tradycyjnie już zaplanowany jest bankiet. Odbędzie się on w restauracji Hole in One, koszt udziału to 150 zł/ os.: kolacja, przekąski, napoje, alkohol, dj i zabawa taneczna.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze