REKLAMUJ SWÓJ SKLEP Z MINI CROSSAMI NA MXWÓJCIK

Mini cross w Polsce czyli przysłowiowe Pit Bike’i stały się bardzo popularne. Główne marki MRF i YCF pojawiają się wszędzie. Nowe sklepy, serwisy i salony powstają w wielu regionach Naszego kraju zaszczepiając juniorów do podniesionych błotników zarówno na asfalcie jak i na motocrossie. Czy chciałbyś zareklamować swoją firmę na portalu MXWÓJCIK? Tak? Zerknij koniecznie poniżej.

Wychodząc oczekiwaniom Waszych przyszłych klientów na rejonach gdzie urzędujecie MXWÓJCIK portal motoryzacyjny zaprasza do współpracy reklamowej. Jeżeli zdecydujesz się nawiązać z nami kontakt na pewno postaramy się aby Twoja firma była widoczna w internecie i dobrze docierała przede wszystkim do klientów z Twojego regionu, którzy nie posiadają konta na Facebooku. Zaufajcie nam takich klientów jest bardzo wiele. Co za tym idzie? Wykupując abonament reklamowy na rok otrzymujecie miejsce na swój baner reklamowy w prawym panelu Naszej strony z przekierowaniem na Waszą stronę www lub FB. Oprócz tego każdego miesiąca można podsyłać 1-2 artykuły z dobrymi fotami o Waszej działalności. Za każdym razem kiedy ukaże się Wasz artykuł jest przekierowanie na stronę WWW.

Oprócz tego na łamach Naszego portalu ukazują się bardzo często artykuły dotyczące mini crossów i wydarzeń z nimi związanych ponieważ Marcin Wójcik jest trenerem szkolącym cyklicznie zawodników w Pit Bike’ach a Sebastian komentatorem wielu imprez mini cross w Polsce.

Jeżeli nie jesteś w stanie lub nie czujesz się na siłach stworzyć artykułu o swojej działalności zawsze możesz liczyć na Naszą pomoc. Pomyśl chwilę czy warto a jeżeli jesteś zainteresowany promowaniem swojej firmy, która zajmuje się sprzedażą pojazdów MRF lub YCF w swojej dzielnicy to prosimy o kontakt.

  • mail : aswojcik@interia.pl
  • tel. 512-321-056

Pozostajemy do Państwa Dyspozycji. Jeżeli chciałbyś otworzyć sklep, salon z Pit Bike’ami a może szkołę motocrossu, supermoto lub wypożyczalnie mini crossów marki MRF czy YCF jesteśmy w stanie pomóc i ustalić optymalne warunki. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Proszę się nie krępować i pytać. Kto pyta nie błądzi.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze