WIDEO – MARCIN WÓJCIK ZOSTAJE II VICE MISTRZEM PIT BIKE CUP 2018

IV runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie zakończyła zmagania crossowe PIT BIKE w roku 2018. Tego chyba nie spodziewał się nawet sam trener zawodników mini crossu w Polsce oraz  organizator MX OtoPit Toruń. Marcin Wójcik Ex zawodnik motocrossu na emeryturze idealnie odnajduje się w mini crossie.

Zawodnicy z USA nie raz przekonali się, że mini cross to nie duży MX i tutaj trzeba ostro kombinować aby dobrze przełożyć umiejętności motocrossowe na małe motocykle. My kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Pit Bike’a YCF czy MRF zareagowaliśmy podobnie jak 80% społeczeństwa w Polsce. Amerykanie, zawodnicy z Anglii oraz Węgier dobrze wiedzą ile pracy trzeba włożyć aby ukształtować mini detale do drogi do zwycięstwa.  Kiedy Łukasz Pawlikowski Prezes YCF Polska zorganizował w Gdańsku dni otwarte czyli tzw. przejażdżki mini crossami zaczęliśmy nabierać ogromnego respektu do tych małych pojazdów. Już teraz możemy powiedzieć, że nie jest tak super łatwo jak się wydaje.

Wszystkie modele MRF i YCF są dostępne w Mxwójcik.

Wkrótce na łamach Naszego portalu opowiemy Wam jak zaczęła się Nasza przygoda z Mini Crossami. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia dwóch wywiadów z ex Mistrzem Polski motocrossu, obecnym trenerem MX i mini MX w Polsce Marcinem Wójcikiem, który wystartował w IV rundzie Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018 w Głażewie.

Masz ochotę dołączyć do grona zawodników w mini crossie? My spełnimy Twoje marzenia. Kup Pit Bike’a YCF lub MRF i startuj razem z nami.

Masz chrapkę na mini crossa? Zadzwoń do nas – 512321056.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze