WYSTARTUJ W ZAWODACH – KLASA AMATOR DLA POSIADACZY MRF I YCF

Nadchodzi hit sezonu w mini crossie. Od kiedy marzyłeś aby wystartować w zawodach? Masz mini crossa MRF lub YCF i kiedy nadchodzą zawody mówisz : “jeszcze nie teraz”? Właśnie teraz jedyna okazja w życiu aby wystartować w klasie amator gdzie będziesz się czuł się jak w raju razem ze swoimi kolegami. Nie zastanawiaj się dłużej. Spełniaj swoje marzenia.

28 października 2018 w Głażewie odbędzie się IV finałowa runda mini crossu. Mistrzostwa Bud – Rem – Stal Pit Bike CUP 2018. Wystartują zawodnicy z licencjami ale oprócz tego będą mogli wystartować zawodnicy początkujący bez licencji w specjalnie utworzonej klasie AMATOR. Wystarczy mieć pojazd MRF lub YCF i badania lekarskie.

“Podczas finałowej rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup stawka zawodnicza, zostanie rozszerzona o grupę AMATOR! Jest to doskonała szansa dla tych, którzy chcieliby na własnej skórze poczuć smak rywalizacji i sprawdzić się, przed następnym sezonem”.

Klasa AMATOR jest to już siódma kategoria, w ramach rozgrywek w Głażewie. Żeby dołączyć do grupy tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na torze, wystarczy wypełnić poniższy formularz: http://formularz.otopit.pl/bud-rem-stal-pit-bike-cup Pamiętajcie, że amator to inaczej miłośnik! Taka też będzie ta klasa – stworzona dla tych, którzy kochają pit bike i chcą się świetnie bawić. Dla części z grona „amatorów” będzie to też dobry test, przed najbliższym sezonem. Czas trwania wyścigu we wspomnianej klasie to 8 minut + 2 okrążenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach wszystkich posiadaczy Pit Bike MRF i YCF. Jedyna szansa w tym roku aby spełnić swoje marzenie.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze