CO TO JEST MOTOFIESTA? – WYCIECZKA MARZEŃ NA MOTOCYKLU?

Motofiesta jest centrum testowym motocykli Yamaha. Oferujemy możliwość sprawdzenia możliwości tych pojazdów w najlepszych do tego warunkach w różnych zakątkach Europy i świata. Motofiesta to połączenie niezrównanej przyjemności z prowadzenia motocykla Yamaha z aktywnym wypoczynkiem. Różnorodne trasy prowadzą zarówno wzdłuż nadmorskich bulwarów wśród wysokich palm, białego piasku i krzyku mew jak i po krętych, górskich drogach, z których niektóre wznoszą się nawet na 3000 metrów nad poziom morza.

Motofiesta

Wyobraź sobie te widoki… Co może być piękniejszego od trasy przemierzanej na motocyklu Yamaha z zapierającymi dech widokami i dobrym asfaltem? Przyjedź do nas, a zagwarantujemy Ci wspaniałe doświadczenia, które będziesz wspominał do końca życia.  Posiadamy sporo opcji do wyboru.

  • HISZPAŃSKA MOTOFIESTA

Costa Blanca – mniej znana i niesłusznie niedoceniana młodsza siostra Costa Brava i Costa del Sol. Na małym terenie, region oferuje wszystko to co najlepsze w Hiszpanii i nad Morzem Śródziemnym. Zwiedzimy z siedzenia testowego motocykla górzyste tereny Sierra Aitana malowniczo kontrastujące z zielonymi nizinami porośniętymi jodłowymi lasami oraz z klifowymi i wydmowymi wybrzeżami. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

  • SZKOLENIE OFFROAD

Zapraszamy na szkolenia offroad przeznaczone dla motocykli typu adventure organizowane przy współpracy ze Strefą Enduro. Jest to szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby przełamać swoje bariery i zacząć swoją przygodę z offroadem. Jazda w trudnych terenowych warunkach jest wyzwaniem i świetnym sprawdzianem swoich umiejętności i charakteru. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

  • WYCIECZKI OBJAZDOWE

To oferta dla osób chcących zwiedzić Najpiękniejsze rejony południowej Hiszpanii i Portugalii. Andaluzja jest znana w świecie motocyklowym ze swoich fantastycznych, krętych dróg, pięknych widoków oraz sezonu trwającego okrągły rok. Ponadto masa słońca, urokliwych miejscowości, tętniących życiem miast, zabytków i jedynej w swoim rodzaju mieszanki kultury hiszpańskiej i arabskiej. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

  • KOLUMBIA

To oferta dla osób chcących zwiedzić najpiękniejsze rejony Kolumbii. Podróż po Kolumbii zaczynamy i kończymy w stolicy kraju – Bogocie. Podczas niemal dwutygodniowej wyprawy przemierzymy ok. 2000 km. To będzie aktywny urlop, ale bez zbędnego stresu. Nasza podróż to nie tylko jazda na motocyklu, ale również odkrywanie uroków zarówno większych miast jak i małych wiosek. Nocować będziemy w hotelach z prywatną łazienką, czystą pościelą i dostępem do internetu. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

  • WYNAJEM APARTAMENTU

Możemy Państwu także zaoferować atrakcyjny, 4-osobowy apartament
do wynajęcia w miejscowości Moraira. Miejscowość, która jest od dwóch lat bazą wypadową naszych wyjazdów motocyklowych Motofiesta, oferuje wszystko, czego można oczekiwać od nadmorskiego, hiszpańskiego kurortu. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

  • WYCIECZKI JEDNODNIOWE

Wycieczki jednodniowe to idealny sposób na posmakowanie Motofiesty i słonecznej Hiszpanii. Jesteś na wakacjach w okolicy? Chciałbyś uczestniczyć w czymś ekscytującym? Posmakować najlepszych, krętych hiszpańskich dróg zza kierownicy motocykla? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Aby zapoznać się z pełną ofertą prosimy kliknąć na fotkę po prawej stronie.

Strona MOTOFIESTA FACEBOOK.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze