NIE ZWLEKAJ – KUP TANIEJ BILET NA SUPERCROSS W ERGO ARENIE 2018

Fanów supercrossu oraz osoby, które uwielbiają motocykle w każdej postaci już teraz zapraszamy do zaplanowania sobie szalonego moto weekendu w Gdańsku. Szykuje się dobra impreza dla zmotoryzowanych. 3 dni ostrej adrenaliny w Ergo Arenie. Panie i Panowie ten weekend zostanie zapamiętany na zawsze. Po raz pierwszy w Polsce w hali zbiór kilku dyscyplin motocyklowych. Bilety do końca czerwca w dobrej niższej cenie. Łapcie okazję. 

Zanim zdecydujecie się na zakup biletów dla całej rodziny i znajomych zerknijcie jak było w roku 2017.

W tym roku impreza jest dłuższa. Moto Weekend 23-25 listopada 2018 w Ergo Arenie to Mistrzostwa Europy w Supercrossie,  sensacyjne wyścigi flat track z udziałem najlepszych zawodników speedway, supermoto, enduro czy motocrossu. Nie zabraknie pokazu FMX oraz motogiełdy dla chętnych sprzedać swój motocykl. Już teraz wystawcy takich marek jak honda, kawasaki, yamaha, ktm, swm, ycf przygotowują swoje stoiska dla Państwa. Będzie w czym wybierać. Ten weekend przejdzie do historii polskiego motorsportu. Serdecznie zapraszamy.

Szukasz mega weekendu dla Swojej rodziny innego jak zawsze? Jest opcja i jest czas na podjęcie decyzji. Do końca czerwca bilety w dobrej cenie. Ergo Arena Gdańsk 23/24/25 listopada 2018. Trzydniowy Moto Weekend plus Mistrzostwa Europy w supercrossie. Oprócz tego FMX, wyścigi Flat Track oraz moto giełda wraz z wystawcami przodujących marek motocykli w Polsce. Bilety w mega dobrej cenie dostępne do końca czerwca na
?bilety : http://www.supercross.pl/kup-bilet/. Supercross GP Europe 2018.

Przykładowe ceny biletów. Do wyboru do koloru.

Bilety w mega dobrej cenie dostępne do końca czerwca na
?bilety : http://www.supercross.pl/kup-bilet/. Supercross GP Europe 2018.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze