9 CZERWCA 2018 – PIT BIKE PIKNIK CAŁA POLSKA RUSZA DO GŁAŻEWA

Spotkajmy się w Głażewie. Zapraszamy wszystkie rodziny do Głażewa. Wielki piknik off-roadowy. Cała Polska pit bike’owa tego dnia będzie w jednym miejscu. Tor w Głażewie zaprasza na wielki piknik. To będzie idealne spotkanie na dzień przed II rundą zawodów Pit Bike CUP 2018. Spotkanie dzieci, rodziców i fanów mini crossów. Zapraszamy na jazdy pit bike’ami.

Wszyscy fani małych dwóch kółek tego dnia spotkają się w nieoficjalnej, polskiej stolicy pit bike! Niecałe trzydzieści kilometrów od Torunia i tyle samo od Bydgoszczy. Zlokalizowany w samym centrum kujawsko-pomorskiego, tor off-roadowy w Głażewie zaprasza wszystkich w sobotę, 9 czerwca na wielkie świętowanie. – Nasze pikniki to przede wszystkim świetna okazja na bliższe spotkanie z dyscypliną, jaką jest jazda na Pit Bike. W luźnej formule, można przyjrzeć się treningom i samemu spróbować jazdy – zaprasza Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

Dopiero co świętowaliśmy Dzień Dziecka, ale na torze w Głażewie zabawa trwa cały rok! To miejsce, gdzie swoje pierwsze kroki w motorsporcie stawiają dzieci nawet od trzeciego roku życia. Okazja, by spróbować swoich sił niezależnie czy przyjedziesz z dzieckiem, czy samemu już w sobotę 9 czerwca.

W przeddzień II rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup zorganizowany został pikniki dla całych rodzin. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 18:00. Na miejscu jazdy będą mogły spróbować dzieci, ale również dorośli ponieważ dostępna będzie (bez wcześniejszych zapisów) wypożyczalnia pit bike.

Nie zabraknie też innych atrakcji dla dzieci: waty cukrowej, ogniska, czy animacji. Osoby, które posiadają swoje pit bike, będą mogły wjeżdżać na tor, rejestracja już od 14:30. – Będzie to świetna okazja, by sprawdzić że pit bike to bezpieczny sport dla całych rodzin- dodaje Łukasz Pawlikowski.

Tor Głażewo
9 czerwca 2018, godz. 15:00-18:00 rodzinny piknik

Tor Głażewo to przede wszystkim miejsce, gdzie aktywny czas w duchu motorsportu spędzają całe rodziny. – Bardzo często są to motocyklowe rodziny. Mama i tata przesiadają się z motocykla na pit bika, by wspólnie z dziećmi spędzić ciekawie czas. Oczywiście jest to zupełnie inny wymiar jazdy i wielu dorosłych łapie bakcyla, później startując z naszych zawodach i współzawodnicząc z innymi, mimo że mamy do czynienia z nieco mniejszym sprzętem, na brak emocji nikt nie narzeka. A głównym celem i założeniem jest to, by zarażać dzieci i młodzież pasją do motoryzacji w bezpiecznych warunkach i na motocyklach, które są dostosowane do ich wieku. A zaczynają u nas już trzy, czterolatkowie. Niektórzy nawet z kółkami bocznymi… Przyspieszanie, prawidłowe hamowanie, właściwa pozycja na motocyklu, te rzeczy stają się dla nich naturale w mgnieniu oka. I o to chodzi- podkreśla Dawid Polaszczyk z Pitbike.pl

Serdecznie zapraszamy. W niedzielę 10 czerwca ostra akcja podczas II rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018.

Więcej info o zawodach w niedzielę : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze