17900 pln NÓWKA – SUPERMOTO SWM PROSTO Z WŁOCH W POLSCE

Doskonała cena bez utraty jakości takie właśnie są motocykle SWM prosto w Włoch już jeżdżące po Naszych drogach. Sieć dilerów rozwija się błyskawicznie tylko po to aby nowi właściciele nie musieli daleko “latać” na przeglądy. Dzisiaj prezentujemy model SM 125 R 2018.

Dzięki wsparciu doświadczonej kadry technicznej kierowanej przez wielką motywację i wyhodowanej na terytorium bogatym w historię motocykli, SWM ponownie pojawił się w wyniku partnerstwa między Apelio Macchi i Daxing Gong. Macchi pracował wcześniej jako Technical Manager w Cagiva, Aprilia i Husqvarna, gdzie zdobył 51 światowych tytułów (46 z Husky, 5 z Aprilią). Gong jest odnoszącym sukcesy chińskim biznesmenem i szefem grupy Shineray. Shineray jest producentem na dużą skalę pojazdów dwu- i czterokołowych, a także produktów przemysłowych w Chinach. Większość pracowników SWM to byli pracownicy Husqvarna, którzy wcześniej pracowali pod Macchi.

SWM SM 125 R cena 17900 pln.

Gdzie można kupić taki pojazd? Zerknijcie TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ. Fanów SWM z Pomorza zapraszamy do MXWÓJCIK GDAŃSK.  Można się przymierzyć, obejrzeć i zamówić. Jest na miejscu od ręki. SWM 125 w wersji supermoto jest przepiękny, oszczędny i niesamowicie zrywny.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze