NASI JUNIORZY SZALEJĄ NA MISTRZOSTWACH EUROPY UKRAINA KOVEL

Fanów i kibiców motocrossu zapraszamy do śledzenia informacji o Naszych najmłodszych rajderach. Zobaczcie co wyprawiali podczas rundy Mistrzostw Europy rozegranej na Ukrainie w Kovel podczas minionego weekendu.

Jeszcze przed wyjazdem na początku wyprawy było sporo problemów ze strony organizatora zawodów na Ukrainie, który namieszał bardzo mocno. O mały włos Nasi zawodnicy by nie pojechali. Wszyscy czekali w ostrym napięciu. Ze względu na ostry bałagan ze strony organizatorów na Ukrainie w ostatniej chwili zawodnicy otrzymali zaproszenia i udało się.

Fot. Nuka Nuka.

Relacje na gorąco prosto z profili Facebook.

Mama Piotra – Luisa Kajrys – Motocross European Championships, NE ZONE, 12-13/05/2018, Ukraine, Kovel. Piotr Kajrys pierwszy wyścig pozycja 3, mamy podium?, brawo!!! Powodzenia w wyścigu 2 dla wszystkich riderów w szczególności z Polski!!!
Drugi wyścig i wywrotka…dojechane…pozycja 8. Zawody ukończone na 5 miejscu?❤️, brawo!!! Gratulacje dla chłopaków, Miko Stasiak, Olaf Włodarczak, Wiktor Sobiech!!!!
Dziękujemy za wsparcie:
DUUST.CO
DUUST KTM
GAMK
ZEM RACING

Fot. Nuka Nuka.

Mikołaj Stasiak – I runda Mistrzostw Europy strefy północno-wschodniej zaliczona. Mikołaj zajął 6. miejsce i ukończył zawody z 33. punktami !!! W pierwszym wyścigu był piąty, w drugim dojechał jako szósty. Tor nie do końca mu leżał, czasami jechał nierówno, ale potrafił wykręcić dobre czasy i powalczyć o lepszą pozycję, mimo nie najlepszych startów. Atmosfera zawodów świetna, pogoda dopisała, w padoku wesoło, w świetnym towarzystwie – Piotr Kajrys Wiktor Sobiech I Olaf Włodarczak Kolejne zawody z tego cyklu na Łotwie za miesiąc i tydzień później kolejna runda w Polsce, w Strykowie. Do finału w Czechach wchodzi 10 najlepszych riderów ze strefy. Trzymajcie kciuki@! ! !

DUUST KTM
ORLEN Team
Michał Popek Popowski
Romar Fiat i Fiat Professional

Fot. Nuka Nuka.

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Brawo Panowie.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze