MISTRZOSTWA HOLANDII – POLSCY JUNIORZY ROZWALAJĄ SYSTEM

Lecą dobre newsy prosto od rodziców najmłodszych zawodników. Nasi juniorzy zaliczyli super występ podczas drugiej rundy Międzynarodowych Mistrzostw Holandii.  Piotr Kajrys i Dawid Zaremba dali ostro czadu.

Piotr Kajrys – 08.04.2018 odbyła się druga runda Międzynarodowych Mistrzostw Holandii KNMV ONK Rosmalen. Piotr Kajrys wywalczył w klasyfikacji generalnej zawodów 3 miejsce w klasie mx65.
W pierwszym wyścigu Piotr zdobył 3 miejsce. W drugim początek rewelacyjny po wygranym starcie  jednak mała wywrotka kosztowała Piotra zdobyciem  4 miejsca. W generalnej klasyfikacji zawodów zajął 3 miejsce. Ogromne gratulacje.

Piotr Kajrys z jego ulubionym Trenerem John Van Den Berk Mistrzem Świata MX 125 i 250.

Dawid Zaremba info by facebook – Dzisiaj 2 runda Mistrzostw Holandii niestety nie wszystko poszło po naszej myśli. Dawid pojechał bardzo udaną czasówkę 2 miejsce następnie pierwszy wyścig crasch po starcie i gonitwa z ostatniej pozycji. Udało się dojechać do 5 miejsca Drugi wyścig w miarę udany start ok 7 miejsca, lecz zaczęły się problemy ze skrzynią biegów i wyścig ukończony dopiero na 11 pozycji. Dawid Zaremba #151 zadowolony ze swojej jazdy szczególnie z 2 wyścigu? Bierzemy się za naprawę sprzętu i patrzymy do przodu. Gratulacje dla Piotrka Kajrysa za 3 miejsce!!!

Także widzicie jak młode pokolenie sobie radzi poza granicami Naszego kraju. Trzymamy kciuki za kolejne rundy. Rozmawialiśmy z rodzicami w.w zawodników. Nasi pojadą w kolejnej rundzie już 14 kwietnia.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze