PRAWDZIWY HIT W POLSCE – NAKED BIKE HUSQVARNA 2018

Świetny news dla fanów Naked Bike’ów. Czy wiecie, że już dziś możecie zostać posiadaczem tak czadowej “bryki”, która nie dawno miała swoją prezentację? Nowe motocykle marki Husqvarna właśnie wjechały do Adventure Team w Elblągu. Będą dostępne również w Gdańsku. Jak się prezentuje i ile kosztuje nowiutka Huska w wersji naked ? Serdecznie zapraszamy poniżej.

Zapraszamy do odwiedzin Naszej strony www.husqvarnamotorpolska.pl

VITPILEN 401  2018  PROSTY JEDNAK POŻĄDANY

Vitpilen 401, bo taką nazwę nosi pierwszy (ale nie ostatni!) model w stylu cafe racera, Husqvarna podchodzi do tematu motocykla w tej klasie pojemnościowej od zupełnie innej strony. VITPILEN 401 jest dostępny jest również po przemapowaniu dla posiadaczy kategorii A oraz A2.

VITPILEN 401 przynosi świeże i proste podejście do świata motocykli. Zaprojektowany by przeczyć stereotypom sprawia że miejska jazda motocyklem jest bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej. Odarliśmy VITPILEN-a 401 ze wszystkiego co niepotrzebne. To co zostało jest subtelne, skupione na utrzymaniu stylu oraz pozwala kierowcy na doświadczenie prostego dreszczyku z jazdy.

VITPILEN 401 napędzany jest nowoczesnym, wyjątkowo kompaktowym, jednocylindrowym silnikiem o pojemności 375 cm3. Momentem obrotowy 37 Nm dostępny od niskich obrotów i obecny w całym zakresie obrotów i 6-biegowej skrzyni biegów, jest idealny do jazdy w mieście. Elektroniczny wtrysk paliwa jest obsługiwany przez komputer i zapewnia zdecydowaną i wyrafinowaną moc. VITPILEN 401 ma moc 32 kW (44 KM).

Układ wydechowy VITPILEN 401 składa się z dwóch części, przedniego tłumika wykonanego ze stali i końcowego tłumika, który jest wykonany z aluminium i wykończony w surowym stylu i opatrzony kultowym logo Husqvarna. Konstrukcja doskonale pasuje do unikalnego wyglądu motocykla i spełnienia surowe normy emisji spalin.

VITPILEN 401 jest wyposażony w hydrauliczne zaciski hamulcowe BREMBO ByBre, wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami, a w połączeniu z perforowanymi stalowymi tarczami o średnicy 320 mm z przodu i 230 mm z tyłu, zapewniają kontrolowane i niezawodne hamowanie. VITPILEN 401 wyposaża również zaawansowany system ABS firmy Bosch, gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach hamowania. Ta funkcja może zostać całkowicie wyłączona dla najbardziej zaawansowanych kierowców.

Zawieszenie na VITPILEN 401 jest produkowane przez system WP i wykonane zgodnie z wymagającymi normami, zapewniając najwyższy poziom jakości i kunsztu. Przednie zawieszenie ma otwarty widelec 43 mm, a tylny ma progresywny układ tłumienia połączony bezpośrednio z wahaczem. Wysokiej jakości komponenty zapewniają dynamiczną obsługę optymalną w trudnych warunkach miejskich.

A co pod przysłowiową maską? Jednostka napędowa o pojemności 373 ccm i mocy 44 KM, w jednym tłoku. 148 kg wagi w pełni LED-owe oświetlenie, zawieszenie marki WP i ABS Boscha. Jeżeli macie ochotę zobaczyć na żywo, dotknąć i przymierzyć się to serdecznie zapraszamy do Elbląga.  Autoryzowany Diler Husqvarna-Adventure Team pozostaje do państwa dyspozycji. Masz szybkie zapytanie? Nie ma problemu – 721 222 247.

Czekamy na Państwa zapytania. Jesteśmy do dyspozycji. Husqvarna Elbląg Adventure team.

Adventure Team Husqvarna Elbląg/Gdańsk oferuje sprzedaż w systemie ratalnym lub leasing we współpracy z Agentem.

Kontakt:
Autoryzowany Salon i Serwis Motocykli Husqvarna
721 222 247

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz prezentacją na Naszej stronie www.husqvarnamotorpolska.pl. Czekamy na Państwa w Naszym salonie w Elblągu. Wkrótce wielka prezentacja w Gdańsku.

Kliknij aby wejść do pełnego opisu pojazdu.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze