WIDEO – MINI CROSS W POLSCE MARKI YCF PIT BIKE 2018

Rozpoczynamy cykl pokazowy mini crossów na łamach Naszego portalu. Pit bike’i w Polsce stały się niesamowicie popularne. Jest to świetna propozycja dla osób, które od małego chciały zawsze spróbować motocrossu w ciut bezpiecznej formie i mniej kosztownej. Dzisiaj zaprezentujemy film prosto z Francji pokazujący ile radości sprawiają mini crossy zarówno dzieciom, starszej młodzieży jak i dorosłym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeszcze nie zdecydowanych. Masz ochotę wygrywać zawody? Lubisz rywalizację? Byłeś na zawodach motocrossu i chciałbyś poczuć się jak zawodnik? To wszystko jest do zrealizowania.  W sklepie MXWójcik Gdańsk można obejrzeć oraz przymierzyć się niemalże do każdego modelu YCF Pit Bike France.

W sezonie 2017 utworzyliśmy grupę zawodników trenujących na mini crossach YCF, wspólnie wystartowaliśmy na zawodach w Głażewie. Było wiele zabawy oraz pozytywnych wibracji. Tak przedstawia się Nasza część grupy z sezonu 2017.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy mini crossów do wspólnego rajdowania. Zerknijcie na film poniżej. Kontakt z nowymi ludźmi, kontakt z dzieckiem oraz rówieśnikami i przede wszystkim dobra zabawa.

W sezonie 2018 nadal pozostajemy dilerami marki YCF oraz MRF. Zapraszamy wszystkich do Naszego sklepu. Jeżeli macie jakiekolwiek zapytania to chętnie na nie odpowiemy. Tel. kontaktowy 512-321-056 lub by mail aswojcik@interia.pl.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze