#4 RICKY CARMICHAEL ODDAJE HOŁD DLA 22# CHAD’a REED’a

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego materiału wideo. Ricky Carmichael oddaje hołd z ogromnego szacunku dla najdłużej startującego zawodnika w historii Supercrossu i kolegi z tras SX. Tym zawodnikiem jest właśnie ulubieniec wielu fanów supercrossu #22 Chad Reed. Zerknijcie poniżej.

Najwierniejszy fani przesympatycznego Australijczyka mieszkającego w USA, dwukrotnego Mistrza Świata w Supercrossie cały czas trzymają mocno kciuki. Pomimo, że do sezonu Chad Reed ze względu na kontuzję nie mógł odpowiednio się przygotować nadal pozostaje czołowym zawodnikiem na świecie w supercrossie.

Chad Reed : Wszyscy pytają kiedy? Ile jeszcze sezonów zamierzam się ścigać? Ja odpowiadam. Kiedy w końcu przestaniecie mnie o to pytać. Wiem, że kiedyś to nastąpi ale jeszcze nie teraz. To jest moja praca, zawód, który kocham wykonywać. Mój pierwszy PRO kontrakt był na 5 tysięcy dolarów i nigdy nie myślałem, że będzie to moja praca dzięki której mogę utrzymywać rodzinę. Jestem szczęśliwym facetem, mam wspaniałą rodzinę i świetną pracę, którą uwielbiam.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze