WIDEO – TO SIĘ DZIEJE W POLSCE – ARENA YCF DLA MINI CROSSÓW

Obserwując rozwój mini crossu w Polsce tzw. pit bike’ów chyba My wszyscy typowi fani dużego motocrossu nie do końca jesteśmy świadomi w jak wielkim stopniu ta nowa dyscyplina promuje cały motorsport. Patrząc wstecz większość czołowych zawodników mx, sx i fmx w USA właśnie pierwszy kontakt z motocyklem miało poprzez mini crossa. Jak to się stało, że marki takie jak YCF i MRF w Polsce są tak dopracowane, że śmiało można się nimi profesjonalnie ścigać?

mini cross, szukam mini crossa, szukam pit bike, pit bike, gdansk, mxwojcik,
Nie czekaj, zadzwoń już teraz. 512-321-056 please feel free to contact me.

To jest dobre pytanie do głównych przedstawicieli tych marek. My jako MXWÓJCIK testujący mini crossy czyli tzw. pit bike’i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Maluchy są dopracowane niemalże pod każdym względem. Wielu zawodników motocrossu, enduro, supermoto, speedway’a czy wyścigów szosowych ma problem z trenowaniem w okresie zimowym. Ten problem użytkując “zastępczaka” czyli mini crossa właśnie się kończy.

Mini crossy są już używane jako pojazdy super moto. Często organizatorem takich treningów jest formacja OTOPIT, która regularnie serwuje jazdy na torach kartingowych. Oprócz tego kończy się problem dla posiadaczy crossiaków oraz przyszłych właścicieli mini crossów pit bike’ów typowo crossowych. Właśnie poniżej umieszczamy zapowiedź otwarcia YCF Areny – całorocznej hali z torem typu cross dla pitbike’ów.

Już teraz warto się zastanowić i pomyśleć o kupnie YCF lub MRF i wspólnie dołączyć do grupy. Wszystkie pojazdy w.w. marek są dostępne w Naszym sklepie Mxwójcik w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy.

mini cross, szukam pit bike, ycf, mrf, pit bike ycf, pit bike mrf
Nie masz czasu? Potrzebujesz mini crossa? 512-321-056 – chętnie udzielimy pomocy. Czekamy na Twój telefon.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze