DOBRA CENA – WYPRAWY MOTOCYKLOWE DLA WSZYSTKICH W HISZPANII

Wiele osób już skorzystało z oferty Motofiesty.  W okresie zimowym i wiosennym jest to wyśmienita forma relaksu, niesamowita przygoda oraz złapanie trochę hiszpańskiego słońca. Kiedy sprawdziliśmy ile kosztuje wyprawa do Hiszpanii nie biorąc ze sobą motocykla, ile kosztuje weekend w Hiszpanii jako pasażer motocyklowy okazało się, że jest to oferta praktycznie dla wszystkich.  Zobaczcie w jakim klimacie możecie spędzić weekend w Hiszpanii i za ile?

Motofiesta

SZALONE OFERTY MOTOFIESTA – HISZPANIA 2018

Tygodniowy pobyt bez wynajmu motocykla z dwoma posiłkami dziennie

  • 499 EURO

Tygodniowy pobyt z wynajmem motocykla z dwoma posiłkami dziennie

  • 999 EURO

Newsy prosto z Hiszpanii by MOTOFIESTA.

Moi Drodzy. W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Testowego Yamaha Destination w Hiszpanii oraz kładąc nacisk na kompleksową obsługę naszych klientów, postanowiliśmy zmienić naszą bazę aby sprostać nowym zadaniom.

Nasza obecna baza znajdująca się w hotelu, położonym w malowniczym miejscu z fantastycznymi widokami, może zaoferować wszystko co potrzebne jest do aktywnego wypoczynku.

Obecnie posiadamy 69 miejsc noclegowych oraz największą flotę motocykli testowych YAMAHA w Europie. Ponad to nasza oferta będzie obejmować dodatkowe usługi takie jak wynajem skuterów, samochodów, zorganizowane wycieczki z przewodnikiem naszymi busami, wynajem rowerów, dyskoteki z muzyką na żywo , pokaz flamenco, koncerty.

Nasi klienci będą mogli korzystać z baru z szerokim wyborem miejscowych win , sauny oraz jacuzzi znajdujących się na terenie hotelu. Do dyspozycji naszych gości mamy apartamenty czteroosobowe oraz dwuosobowe pokoje. Wszystkie z łazienkami, klimatyzacją oraz niezależnym ogrzewaniem. Ponadto oferujemy smaczne śniadania i wyjątkowe obiadokolacje w miejscowej restauracji.

Obojętnie, czy chcesz przyjechać potestować nasze motocykle , czy tylko spędzić z rodziną wakacje lub po prostu odpocząć przy basenie, nasza nowa oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Pozdrawiamy serdecznie – MOTOFIESTA Team.

Zapoznaj się z Naszą ofertą urlopową dla Ciebie. Zapraszamy.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze