HUSQVARNY 2018 Z ADVENTURE TEAM ELBLĄG DOSTĘPNE OD RĘKI

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup nowego motocykla a może brakuje Wam niezbędnych informacji dlaczego warto kupić Husqvarnę z Adventure Team Elbląg to zapewne ten artykuł przykuje Waszą uwagę. 

Poniżej kilka propozycji a cała gama motocykli supermoto, enduro oraz motocross dostępna na stronie Adventure Team.

Zapraszamy do odwiedzin strony www.
Nowe motocykle właśnie wjechały do Naszego salonu.
TC50 – skrojony idealnie na potrzeby najmłodszych mistrzów. Mimo swojego rozmiaru każdy element został dopracowany z taką samą precyzją jak w motocyklach o większej pojemności. Ten i inne modele mamy dostępne od ręki. Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń teraz! 721 222 247 – Adventure Team Elbląg zaprasza.
TE300i łączy w sobie siłę i lekkość a dzięki wtryskowi zyskuje zalety czterosuwa. Nic dziwnego, że na tym modelu jeździ Graham Jarvis, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten i inne modele mamy dostępne od ręki. Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń teraz! 721 222 247 Adventure Team Elbląg  zaprasza.
FS450 to najbardziej zaawansowane Supermoto na świecie. Niezwykle dopracowana ergonomia zapewnia jeźdźcowi poczucie pełnej kontroli nad motocyklem. Ten i inne modele mamy dostępne od ręki. Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń teraz! 721 222 247 – Adventure Team Elbląg zaprasza.
FE350 to najlepsza opcja do jazdy Enduro w Polsce. Cechą charakterystyczną tego modelu jest wszechstronność – łączy w sobie wydajność i zwinność. Ten i inne modele mamy dostępne od ręki. Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń teraz! 721 222 247 – Adventure Team Elbląg zaprasza.
Zapraszamy również do odwiedzin Naszego profilu na Facebook.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze