MINI CROSS GAMK GDAŃSK II WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO PIT COUNTRY 2017

Jak mawiał Prezes YCF Mxwójcik wszystko staje się możliwe jeśli tego dokonasz a do sukcesu nie ma windy zawsze trzeba iść schodami. Sekcja mini cross Pit Bike w GAMK GDAŃSK idzie do przodu i prężnie się rozwija. Kto chciałby zostać klubowym Mistrzem Pit Country?

Możemy wspólnie razem postawić sobie taki cel na kolejny sezon. Tymczasem w sezonie 2017 ekipa YCF MXWÓJCIK GAMK GDAŃSK jest oficjalnym II Wicemistrzem Pit Country w klasyfikacji klubowej. Gratulacje dla całej drużyny zawodników, trenera i menadżera sekcji Pit Bike w GAMK Sebastiana Wójcika.

  • Filip Bukowicz
  • Marcin Wójcik
  • Piotr Kajrys
  • Jakub Kunicki
  • Szymon Arent
  • Michał Mikołajewski
mini cross, mini, cross, mrf, ycf, pit, bike, pit bike, mxwojcik, gdansk, szukam mini crossa
II Wicemistrzowie Pit Country w klasyfikacji klubowej 2017

Kiedy pierwszy raz jako ex zawodnicy motocrossu usłyszeliśmy o Pit Bike’ach tzw. mini crossach na Naszych twarzach pojawił się “dziwny” uśmiech. Gdzie? Jak? Po co? Na Chińczykach? Jakieś zawody? Mini cross na pit bike’ach?  To niemożliwe. Przecież to się nie nadaje nawet na jazdę po płaskim terenie.

Śmiało można powiedzieć, że program nie do wiary idealnie by się nadawał do Naszych odczuć i szoku jaki przeżyliśmy kiedy wsiedliśmy na mini crossa pit bike. Tego nie da się opisać słowami, trzeba samemu spróbować. My też podchodziliśmy do tematu jak Nasi “hejterzy”, którzy twierdzili co te Wójciki znowu wymyślili. Przecież na chińczykach nie da się. Poważnie Panie i Panowie myśleliśmy podobnie dopóki nie zobaczyliśmy na żywo jak wygląda tzw. Chińczyk za 6 tysięcy lub 14 tysięcy i tutaj “kopara” opadła.

Kiedy mój brat powiedział mi, że warto rozwijać pasję MX poprzez jakieś tam Pit Bike’i to w pierwszej chwili pomyślałem, że do reszty zwariował. Byłem bardzo nastawiony na “NIE”.  Przecież to nie jedzie, przecież to nie nadaje się do MX ale…. kiedy sam wsiadłem i spróbowałem zdanie moje się zmieniło bardzo szybko. Zauważyłem, że tutaj nie ma “miękkiej gry” trzeba myśleć, kombinować aby z tak małej mocy w porównaniu z typową crossówką jechać szybko.  Zresztą zobaczcie sami jak wygląda 100 kilowy “chłop” na takim mini crossie pit bike’u :))

mini cross, pit bike, ycf, mrf, mini crossy, szukam mini crossa, mxwojcik, motocross,
#22 Sebastian Wójcik na YCF Pit Bike mini cross.

W tym roku spędziliśmy wspaniałe chwile z YCF pit bike. Byliśmy na dwóch wydarzeniach gdzie pojawiło się ponad 100 tka kibiców i fanów.  Program Bezpieczne Motowakacje przyjął się niesamowicie dobrze. Kolejnym Naszym sukcesem jest również start w zawodach. Prowadziliśmy szkołę motocrossu w Głażewie aby zawodnicy jeździli szybciej i bezpieczniej.

Podczas pikniku zobaczyliśmy mnóstwo rodzin, szczęśliwych dzieci jeżdżących na małych i dużych pit bike’ach. Po raz pierwszy w życiu na mini crossa wsiadła moja córka i żona. Frajda była niesamowita. Poważnie Panie i Panowie w 2018 budujemy wielką rodzinę mini crossów w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pit bike to świetna forma rekreacji i dobrej zabawy dla całej rodziny. Bezpieczna, mniej kosztowna oraz dająca niesamowite wspomnienia. Uśmiech każdego uczestnika gwarantowany. MRF i YCF mini cross pit bike są na wyciągnięcie ręki w Gdańsku w salonie Mxwójcik.

Co trzeba zrobić ? Wystarczy zadzwonić do nas 512-321-056 i zapytać. Ceny już od 3000pln.

mini cross, ycf, mrf, pit bike, gdansk, pomorze, szukam mini crossa
Sklep Mxwójcik mini cross w Gdańsku.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze