WIDEO – PIT BIKE MINI CROSS WIELKI FINAŁ CZĘŚĆ II

Blisko 70 zawodników, wyjątkowi goście, wysoka frekwencja i kapitalne ściganie obfitujące w wiele zwrotów akcji. Takich weekendów pit bike’owych moglibyśmy sobie życzyć codziennie. Pit Bike MINI CROSS Wielki Finał Głażewo 2017 vol.2. Serdecznie zapraszamy. 

Tak Marcin Wójcik dawny zawodnik MX obecny trener motocrossu wyglądał kiedy odbierał swój pierwszy puchar w życiu. Po 12 latach przerwy w motocrossie postanowił powrócić do gry startując w lidze mini cross Pit Country.

mini cross, pit bike, motocross, szukam pit bike,
Marcin Wójcik 1989 rok. Pierwszy puchar w życiu.

Plejada Gwiazd oraz wielu zawodników z typowego motocrossu postanowiło wystartować w Wielkim Finale Pit Country 2017. Mini Cross to świetna forma zabawy, to wielkie powroty również dawnych zawodników MX, którzy w bezpieczniejszej i ciut tańszej formie znowu mogą poczuć dawny klimat. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa we wspólnym rajdowaniu. Pamiętacie te czasy kiedy jako zawodnicy MX tworzyliśmy jedną wielką rodzinę? To wszystko może znowu powrócić korzystając z opcji Pit Bike mini cross.

Marcin Wójcik po zawodach powiedział : „(kat. Open 2 miejsce || trener MX Wójcik, wielokrotny Mistrz Polski na motocrossie) – Moje 5 minut już było i niezwykle się cieszę, że to właśnie Filip mnie pokonał, bo to też dobrze świadczy o mnie jako trenerze. Każdy chce wygrywać, ale zawody świetnie zorganizowane, bardzo profesjonalna praca chorągiewkowych z flagami niebieskimi, czego nie spotkałem nawet na Motocrossowych Mistrzostwach Polski .Uważam, że świetna zabawa w skali 1-6 wszystko na 6! Ostatnio na bramkach startowych stałem 12 lat temu, a pit bike’i teraz dla mnie to strzał w 10tkę, bo są trochę wolniejsze i bezpieczniejsze. Na pewno będę to kontynuował ! 

Dziękuję rodzicom i bratu, którzy przyjechali z Gdańska dopingować. Znowu poczułem ten klimat jak za dawnych dobrych czasów. Polecam wszystkim.

https://www.facebook.com/YCFMXWojcik/videos/1481780545273826/

 

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze