#22 CHAD REED – CZY POJAWI SIĘ W SEZONIE AMA 2018?

#22 Chad Reed – mój czas, kiedy byłem bez obowiązków rodzinnych minął bezpowrotnie. Kiedy masz trójkę dzieci i żonę chcesz być prawdziwym Tatą i głową rodziny. Jest to ogromne wyzwanie ale wiem i czuje, że sprawia mi to wiele radości. Uwielbiam robić to co robię jako zawodnik pro ale zdaje sobie sprawę, że kiedyś trzeba powiedzieć stop.

Nie jest lekko kiedy musisz pogodzić obowiązki rodzinne z pracą zawodnika pro. Każdy wie aby dobrze przygotować się do sezonu potrzebne jest wiele czasu, który powinno się spędzać na treningach. Nie mam go zbyt wiele obecnie ale staram się pogodzić i ustawić tak grafik aby był czas dla moich dzieci, żony i motocykle.

Wszyscy pytają kiedy? Ile jeszcze sezonów zamierzam się ścigać? Ja odpowiadam. Kiedy w końcu przestaniecie mnie o to pytać. Wiem, że kiedyś to nastąpi ale jeszcze nie teraz.  To jest moja praca, zawód, który kocham wykonywać.  Mój pierwszy PRO kontrakt był na 5 tysięcy dolarów i nigdy nie myślałem, że będzie to moja praca dzięki której mogę utrzymywać rodzinę. Jestem szczęśliwym facetem, mam wspaniałą rodzinę i świetną pracę, którą uwielbiam.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze