ZAWODY PIT BIKE DLA WSZYSTKICH JUŻ W TEN WEEKEND – GŁAŻEWO 2017

Fanów motocrossu, mini crossu, podniesionych błotników oraz posiadaczy pit bike’ów zapraszamy w najbliższy weekend do Głażewa. Kolejna III runda odbędzie się 10 września. Emocji oraz pozytywnej adrenaliny będzie sporo. Masz Pit Bike’a i chciałbyś wystartować? Nie ma lepszej okazji. Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie na Facebook – KLIKAMY TUTAJ.

W chwili obecnej zawody motocrossu  w Pit Bike’ach (4 rundy), które rozgrywane są w Głażewie k. Torunia  to najwyższej rangi eventy tej dyscypliny. Zdobywając tytuł Mistrza Pit Country możecie zostać najlepszymi rajderami w Polsce. Chcesz zapisać się na zawody 10 września 2017 w Pit Bike’ach? Kliknij na zdjęcie poniżej.

Link do rejestracji i uczestnictwa w zawodach MX Pit Bike.

Czy warto poczuć smak prawdziwej motocrossowej adrenaliny? Czy warto poznać wspaniałych ludzi, których łączy jedna pasja? Odpowiedzi pozostawiamy Wam do przemyślenia. Ta chwila kiedy Twoja Mama, Tata, Brat czy siostra jadą z Tobą na zawody i mocno trzymają kciuki a Ty robisz wszystko by było sporo dobrej zabawy jest nie do opisania słowami. Pamiętajcie jedno : w życiu piękne są tylko chwile i warto ich mieć jak najwięcej.

Jak wygląda runda Mistrzostw Pit Country? Zobaczcie poniżej.

Czym jest Pit Bike i gdzie można startować? Trzeba to zobaczyć.

Jak dzieci skaczą na mini crossach? Oj tak – to wielka przygoda życia.

Masz jeszcze jakieś pytania? Jesteśmy do dyspozycji.

OTOPIT oraz YCF Polska zaprasza – kliknij TUTAJ.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze