NOWY X-CROSS JUŻ DOSTĘPNY – 92 STRONY DO DYSPOZYCJI

Nowy X-cross już w sprzedaży! Jest grubo! Magazyn trochę przytył i ma aż 92 strony! W tej samej cenie… A w nim trzy flagowe artykuły: mega testy Husqvarny, Yamahy i KTM-a. Michał Mikulski wziął na warsztat zupełnie nową YZ450F, Łukasz Kręcichwost objeżdżał KTM 250EXC TPI i KTM300 EXC TPI oraz Huski 300 na wtrysku, FE250, FE350 i TE300. Wszystko nówki sztuki.

Kilkanaście stron super lektury. Dla miłośników konkursów mamy dwa: Akademii Orlen Team i DUUST ( do wygrania kask KTM i koszulki), natomiast MXParts Szymański ufundował komplet bluza plus spodnie z najnowszej kolekcji Thor, a także buzer. Jest o co walczyć. A co poza tym? Relacje z zawodów w Polsce i na świecie. Śledziliśmy poczynania akademików na Orlen MXMP w Strykowie, Gdańsku i Człuchowie, byliśmy na MP Enduro w Malechowie, prażyliśmy się w słońcu podczas stref w Ostrowie i Wschowie, walczyliśmy z żywiołami w Ostrowcu Św., Czerwionce i Dąbrowie Górniczej. Taplaliśmy się w błocie Charlotty, znakomicie bawiliśmy się na CC w Szemudzie, pojechaliśmy w Pińczowie i na trialu w Nowym Targu. Kibicowaliśmy Tomkowi Wysockiemu w Czechach, trzy muszkieterki zrelacjonowały ME Enduro, przyglądaliśmy się riderom na ErzbergRodeo i zawodnikom na MXGP w Ottobiano i Loket.

Rozmawialiśmy z gwiazdami MŚ Jeremy Seweerem i Paulsem Jonassem, spotkaliśmy się także z Damianem Rykowskim. Aga Smolińska i Maciek Giemza opowiedzieli o sezonie 2017, Bartek Dorosz podzielił się swoimi wrażeniami z testów lubrykantów firmy Penrite, Luigi Saladini doradza jakie moto wybrać do jazdy ekstremalnej, a dla spragnionych krótki test hydropaka G-Force Hydro 3 używanego m.in. przez Grahama Jarvisa. Na koniec coś dla oszczędnych, czyli porady jak zabezpieczyć swój motocykl, aby nie narazić go na uszkodzenia. I jeszcze coś, a mianowicie mini plakat/kalendarz z naszymi reprezentantami na Mistrzostwa Świata Juniorów w Estonii. Zapraszamy do Empików! Tyle offroadu nie znajdziecie nigdzie!

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze