WIDEO – MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ- ANIA, MIREK i JAKUB KOWALSKI FAMILY

Ta historia pokazuje pełne uczucie kochających się rodziców z dzieckiem, silne więzi, ogromną pasję, determinację i dobro rodzinne. W motocrossie dzięki wspólnej pasji kontakt z dzieckiem jest najważniejszy a chwila kiedy Twoja pociecha staje na podium to płacz i łzy niesamowitego do opisania szczęścia. Jak to zrobić? Poniżej wideo produkcja, którą trzeba obejrzeć.

Wszyscy wiemy, że do sukcesu nie ma windy i zawsze trzeba iść schodami. Podobnie ciężko jest zejść z górki jeżeli na nią nie wejdziemy. Taki jest motocross, który jest okrutnie wymagającą dla zawodnika dyscypliną. Jeszcze bardziej dla rodziców i trenerów. Kiedy nadchodzi ta chwila i zostajesz trenerem swojego dziecka to znaczy, że jest to chwila oraz czas, który trzeba ostrożnie i umiejętnie zaplanować. Jak to robi Mirek Kowalski? Zobaczycie poniżej.

Mirek i Kuba w 1012 roku. :))).

Wielu osobom wydaje się, że wystarczy kupić motocykl z podniesionym błotnikiem pojechać na jedno czy dwa zgrupowania i po sprawie. Niektórzy myślą o motocrossie przez pryzmat gier MX czy relacji wideo lub filmików na youtube. Dlaczego inni mogą a ja nie? Dlaczego na jednym treningu trenujemy ten sam element? Dlaczego na jednym treningu ćwiczymy tylko jeden skok?

Co możemy z tym zrobić? Jak zostać czołowym zawodnikiem? Panie i Panowie poniżej idealna odpowiedź.

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze