WIDEO SZKOLENIOWE – PIT BIKE MARCIN WÓJCIK PONOWNIE SZKOLI DZIECI

Fanów mini crossów oraz osoby, które chciałyby spróbować jazdy na Pit Bike’u już teraz zapraszamy do Głażewa gdzie mieści się największe centrum w Polsce “mini” podniesionych błotników. Kolejna edycja Pikniku pod hasłem “Bezpieczne Motowakacje” dla dzieci i dorosłych odbędzie się 26 sierpnia. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.

Fanów mini crossów zapraszamy do odwiedzić super strony www.

Wszystko o Pit Bike’ach w Polsce.

Promujemy mocno ten rodzaj sportu ponieważ widzimy ogromne zainteresowanie zarówno wśród rodziców jak i najmłodszych adeptów w wieku 4 – 10 lat. Jest to dobry prognostyk wyjściowy dla każdej dyscypliny sportów motorowych. Wielu zawodników w motocrossie, supermoto, żużlu, superenduro, FMX, supercrossie czy superbike’ach rozpoczynało swoje kariery właśnie na mini crossie.

Dzięki Drużynie z Głażewa możemy śmiało i odważnie napisać że idziemy w dobrym kierunku. Dziecko, które od najmłodszych lat będzie miało kontakt z motocyklem nie musi zostać mistrzem Świata ( ale może ) ale na pewno zdobędzie ogromne doświadczenie życiowe.  Później kiedy zrobi prawo jazdy na motocykl czy samochód jako młodzieniec będzie bardziej odpowiedzialne i bardziej przewidywalne. Warto o tym pomyśleć jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy jest to dobry pomysł.

Wszystko o Pit Bike’ach.

Poniżej amatorski filmik zmontowany na szybko w pierwszego w Polsce świetnie zorganizowanego pikniku “Bezpieczne Motowakacje”. Zerknijcie. Kolejny piknik już 26 sierpnia również na torze w Głażewie.

Jeżeli już jesteście w posiadaniu mini crossa serdecznie zapraszamy na zgrupowania organizowane przez Grupę z Głażewa. Treningi prowadzi wielokrotny Mistrz Polski Marcin Wójcik. Szkolenia również na mini crossach rozpoczął Łukasz Kurowski we współpracy z dilerami Pit Bike’ów. Dobrze się składa, że dilerzy YCF i MRF w całej w Polsce zaczynają współpracować z wykwalifikowaną kadrą instruktorską ponieważ grupa osób posiadających Pit Bike’i  rozrasta się bardzo szybko i dobrze aby Ci zawodnicy mogli być wprowadzeni w Nową Ligę ścigania się na mini crossach pod okiem fachowców.

Kolejne szkolenie odbyło się w Głażewie dzięki YCF Polska i Pitbike.pl. Poniżej rewelacyjny materiał wideo. Zerknijcie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin najpopularniejszej strony w Polsce o pit bike’ach www.pitbike24.pl

Zapraszamy również wszystkich z Pomorza do odwiedzin Naszego sklepu gdzie pomożemy w dobraniu odpowiedniego mini crossa. Pełna oferta cenowa Mxwójcik poniżej. Trzeba kliknąć na baner.

Poszukajcie dilera YCF w swojej dzielnicy. YCF skupia salony i sklepy w Naszym kraju tak abyście Wy jako nasi klienci byli zawsze profesjonalnie obsłużeni. Zerknijcie na stronę YCF Polska gdzie można odszukać dilera w swojej dzielnicy.

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze