STREFA ZACHODNIA WSCHOWA 2017 – DWA DNI OSTRYCH POJEDYNKÓW

Ruszamy do Wschowy już w ten weekend. W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy na dwudniowe wzmagania podczas kolejnej rundy Motocrossowych Mistrzostw Strefy Zachodniej. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram.

Wszystkich spragnionych jazdy zawodników i kibiców Wschowski Klub Motorowy serdecznie zaprasza na VII rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie.

Zawody odbędą się w formule dwudniowej 29 i 30 lipca na torze motocrossowym „KACZE DOŁY” koło Wschowy.
W sobotę 29.07.2017 startować będą klasy juniorskie i kobiety czyli : MX65, MX85, MX Kobiet, MX Junior dzięki czemu zawodnicy z klasy MX Junior będą mogli wystartować w niedzielę w innych klasach, oczywiście po spełnieniu warunków pozwalających do startu w odpowiedniej klasie.

Po sobotnich wyścigach około godziny 18.20 rozpocznie się 25 minutowy trening zapoznawczy dla klas : MX2 C, MX1 C, MX Open, MX Masters. Wpisowe za uczestnictwo w treningu zapoznawczym wynosi 40 złotych. Trening zapoznawczy odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Największe emocje będą w niedzielę 30.07.2017 gdzie zobaczymy zawodników z najszybszych klas : MX2 C, MX1 C, MX Open, MX Masters i MX Quad.

Regulamin zawodów wraz z harmonogramem do wglądu znajduje się TUTAJ .

Pozdrawiam
Robert Jaromin
WKM Wschowa
tel. 603-601-939

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze