TVN24 – MOTOCROSS W POLSCE MAX CHWALIK NA ANTENIE

Fanów motocrossu oraz wszystkich, którzy kochają motocross zapraszamy do obejrzenia materiału wideo poniżej. PZM oraz jego poczynania we współpracy z promotorami globalnie w Polsce pokazują z dnia na dzień, że warto było podjąć odpowiednie kroki aby o tej dyscyplinie było co raz głośniej w Naszym kraju. Here We go. Trzeba to zobaczyć.

Od czasów podpisania umowy z ORLENEM apropo Mistrzostw Polski w motocrossie wiele się zmieniło. Wielu krytyków patrząc poprzez pryzmat bardzo krótkowzroczny nie doceniało mocy jaką daje ten DEAL. Na internecie pojawiały się krytyczne i  ostre słowa dotyczące mini urywków filmowych na TVP Info, niektórzy organizatorzy zawodów MP nie doceniali długofalowej mocy tych poczynań. Kilku nawet zrezygnowało z organizacji Mistrzostw Polski i to był ogromny błąd nie do końca przemyślany. Nie raz pisałem, na łamach Naszego portalu, że MX promowany w każdej postaci patrząc przez pryzmat długofalowy daje tylko ogromne plusy zarówno dla klubów jak i promocji miast w regionie, że każde pojawienie się nawet kilkusekundowych relacji “zrobi robotę”.

W chwili obecnej MX staje się wszechobecny w mediach zarówno magazynowych jak i telewizyjnych a dowodem na to jest relacja poniżej. Budujmy wspólnie MX w Polsce aby stał się potęgą jako jedna wielka motocrossowa rodzina.

Generalnie każde słowa krytyki również są pomocne a jeżeli osoby krytykowane mają w sobie grosz obiektywności oraz tzw. “love 4 MX” i umiejętnie to wykorzystają zbudujemy MX na nową z nowoczesną odsłoną. Jesteśmy wyjątkowym Narodem na Świecie i trzymam kciuki za wszystkich, którzy chcą rozwoju w Polsce motocrossu aby nam wszystkim szło jak najlepiej.

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze