HARMONOGRAM – ORLEN MXMP GDAŃSK 2017

Fanów motocrossu serdecznie zapraszamy 17 i 18 czerwca do Gdańska. Na torze przy ulicy Starogardzkiej odbędzie się kolejna runda motocrossowych Mistrzostw Polski ORLEN MXMP 2017. Poniżej szczegółowy harmonogram.

HARMONOGRAM ZAWODÓW : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

IV runda MP w Motocrossie ORLEN MX MP Gdańsk nadchodzi !!!
Będzie się działo w Gdańsku, będzie gorąco i to nie tylko ze względu na nadchodzące lato ale ze względu na niesamowite emocje jakie nas czekają podczas kolejnej imprezy motocrossowej. Tym razem Gdański Auto Moto Klub i miasto Gdańsk zaprasza na tor w okolicy ul. Starogardzkiej już w najbliższy weekend tj. 17-18.06.2017. To tam właśnie nastąpi rozgrywka o kolejne punkty Mistrzostw Polski cyklu ORLEN MX MP 2017.
Ostrą jazdę i wspomniane emocje zagwarantować mają zawodnicy wszystkich klas.

W sobotę zobaczymy wyścigi klas : MX85, MX2 , MX Masters i MX Kobiet. Zaplanowano także dodatkowy wyścig dla zawodników z licencja B i C . Początek sobotnich wyścigów przewidziano na godz. 13.10.
W niedzielę pojadą klasy: MX65, MX125 oraz MX Open. Początek wyścigów godz. 12.15. O godz. 14.00 kibice będą mieli okazję do spotkania z wybranymi zawodnikami MP, otrzymania pamiątkowych plakatów i autografów oraz wygrania nagród rzeczowych.


Im bliżej połowy sezonu, tym każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia. Rywalizacja w tym roku jest bardzo mocna, a o zwycięstwie w końcowej klasyfikacji decydować będą mogły nieduże różnice. Gorąco zachęcamy do spędzenia weekendu na Gdańskim torze. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. To sposób na ciekawy, alternatywny weekend dla całej rodziny, z adrenaliną w tle.

Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN .
Źródło: Informacja prasowa.

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze