WIDEO – TOR PIT BIKE SUPERMOTO W IŁAWIE JUŻ RUSZYŁ

Miło nam jest poinformować fanów supermoto w Iławie, że ruszyła wypożyczalnia pit bike supermoto. Jest to świetna forma dobrej zabawy oraz kontaktu z bezpiecznym pojazdem. W imieniu sklepu pit bike Mxwójcik dziękujemy za zaufanie i zakup pojazdów. Chcesz pojeździć i podszkolić dobre ślizgi? Zerknijcie poniżej.

PROFIL FACEOBOOK : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

IŁAWA ZAPRASZA. Celem naszego projektu jest zbudowanie marki SC Moto, która zapewnia doszkalanie techniki jazdy motocyklem oraz bezpieczną rozrywkę na motocyklach typu pitbike w województwie warmińsko-mazurskim. Odpowiadamy na potrzeby zainteresowanych tego rodzaju sportem ,gdyż jest ogromny niedobór ośrodków szkoleniowych oraz obiektów dla młodzieży i dorosłych w zakresie sportów motorowych w naszym rejonie Warmii i Mazur. Zamierzamy prowadzić szkolenia w innowacyjny i nowoczesny sposób z wykorzystaniem kamer, które pomogą nam przeanalizować błędy przejazdu przy stanowisku multimedialnym.

Tor właśnie otwieramy na placu/parkingu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Iławie. Prowadzimy wypożyczalnie pitbike, aktualnie mamy do dyspozycji specjalnie zmodyfikowane przez nas motocykle mrf o pojemności 125ccm. Do dyspozycji mamy około 2500m2 powierzchni ,co umożliwia nam zbudowanie toru o długości około 250-300 metrów. Konfiguracja toru zostaje dopracowana indywidualnie do umiejętności kierowcy tak, aby umożliwić zarówno jazdę amatorską, jak i sportową.

Jesteśmy dwójką motocyklistów, studiujemy na Politechnice Gdańskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Opisywany projekt stał się inspiracją do napisania pracy licencjackiej na temat bezpieczeństwa motocyklistów. Od lat młodzieńczych naszą pasją były jednoślady. Zamierzamy dalej powiększać swoje doświadczenie oraz wiedze na temat jednośladów oraz przekazywać ją każdemu kto chce zacząć przygodę z motocyklami lub chce poprawić swoje bezpieczeństwo oraz technikę jazdy jak i skorzystać z niecodziennej atrakcji jazdy na pitbike. Przy użyciu fanpage oraz krótkich filmów z jazdy na torze chcemy zbudować grono zainteresowanych odbiorców. Naszym marzeniem jest zbudowanie własnego toru do jazdy motocyklem.

POLAK POTRAFI : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Kontakt z wypożyczalnią w Iławie:

  • 733-481-727
  • 784-043-710

Masz ochotę otworzyć wypożyczalnię PIT BIKE supermoto lub motocross w Polsce? Mxwójcik chętnie Tobie pomoże. W swojej ofercie mamy pojazdy YCF oraz MRF. Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Proszę się nie krępować.

Sebastian Wójcik – 512-321-056 codziennie po godzinie 13 stej jestem do Państwa dyspozycji.

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze