MISTRZOSTWA POLSKI W OLSZTYNIE 27/28 MAJA 2017

Czas na drugie starcie Orlen MX MP. Mistrzostwa Polski w Motocrossie – Olsztyn . W ostatni majowy weekend, 27-28.05.2017 r. do stolicy Warmii i Mazur zjadą się najszybsi specjaliści w motocrossowej branży w Polsce, aby stanąć do walki o punkty podczas drugiej rundy Orlen MX MP.

W Olsztynie na torze przy ulicy Lubelskiej, przez dwa dni będziemy mogli podziwiać zmagania wszystkich mistrzowskich klas, zaczynając od najmniejszej MX65 przez Mastersów i Kobiety, a na królewskiej MX Open kończąc. Po inauguracyjnym przystanku w Sobieńczycach jesteśmy pewni, że i na Warmii zaciętych wyścigów oraz ostrej walki do samego końca nie będzie brakowało, a co za tym idzie – nikt na nudę nie będzie mógł narzekać.
Tor w Olsztynie charakteryzuje się twardą nawierzchnią, szybkimi odcinkami oraz widowiskowymi skoczniami, co tylko dodatkowo wzmaga emocje i adrenalinę towarzyszącą rywalizacji.

Starty pierwszych wyścigów zaplanowano w sobotę na 13.10, a w niedzielę na 12.20. Tak więc zaplanujcie sobie ostatni majowy weekend i do zobaczenia na miejscu, bo obecność jest obowiązkowa.
Szczegółowy HARMONOGRAM Orlen MX MP w Olsztynie:
TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich w imieniu organizatora – Motoklubu Olsztyn – atrakcji przy ul. Lubelskiej nie zabraknie przez cały weekend.
Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

Biuro prasowe Orlen MX MP
Eliasz Dawidson

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze