RUSZA PIERWSZA RUNDA MISTRZOSTW POLSKI W MOTOCROSSIE

W pierwszy weekend maja, a dokładnie 6 i 7 w Sobieńczycach ( gm. Krokowa) będzie miała miejsce inauguracja sezonu Mistrzostw Polski w  Motocrossie. Organizatorem jest Klub Sportowy Speed Star.

HARMONOGRAM ZAWODÓW : TUTAJ – TUTAJ – TUTAJ.

To wyjątkowe zawody nie tylko ze względu na to , że odbywać się będą na profesjonalnym obiekcie, ale też ze względu na to, iż czekają na nie zarówno zawodnicy jak i kibice. Długa zima , która nie chciała szybko odejść, jeszcze bardziej podsyciła głód emocji u kibiców, a u zawodników potrzebę skonfrontowania swojej formy podczas najwyższej rangi zawodów krajowych.
W Sobieńczycach zobaczymy wszystkie klasy począwszy od tej „najmłodszej” MX65 po te „ najcięższe” jak chociażby MX Open . I tak w sobotę zobaczymy zmagania klas  MX65, MX2, MX Kobiet i MX Masters, a niedzielę pojadą zawodnicy klas MX85, MX125 (nowa klasa w miejsce MX2 Junior), MX Open i MX Quad.

Wraz z nadchodzącymi emocjami wszyscy sobie zadają pytanie: kto i w jakiej klasie może zdominować sezon? Czy będzie to raczej walka do samego końca sezonu o każdy punkt? Spora część czołówki zawodników trenowała w „ciepłych” krajach i będziemy już niedługo mogli zobaczyć efekty tych przygotowań.
Emocje sportowe to nie wszystko. Na odwiedzających imprezę w ośrodku Speed Star czekają dodatkowe atrakcje jak chociażby coroczna Krokowska Agro Wystawa , której to będzie już 3 odsłona. Zwiedzający będą mogli zobaczyć zabytkowe maszyny rolnicze w ramach konkursu na najładniejszy stary sprzęt, nowości z branży rolniczej, pojazdy UTV, samochody osobowe oraz dostawcze i wiele więcej! Wieczorem w sobotę od godz. 18.00 odbędą się już tradycyjnie koncerty zespołów Disco Polo. Dla najmłodszych organizator przewidział strefę z dmuchanymi placami zabaw.
Nie pozostaje zatem nic innego jak być na miejscu i przekonać się ,że warto przyjechać do Sobieńczyc. Pierwszy weekend maja pod znakiem motocrossu zapowiada się wyjątkowo!

Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN .
Biuro Prasowe Orlen MX MP

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze