MAGAZYN X-CROSS JUŻ DOSTĘPNY

Zapach etyliny, błoto w szprychach, adrenalina, radość zwycięstwa i gorycz porażki, to wszystko poczujecie i o tym przeczytacie w najnowszym X-cross. Zaczęliśmy sezon 2017!

Początek w Biskupicach, gdzie na styku zimy i wiosny walczyli riderzy CC, a podczas Enduro Przedwiośnia endurowcy. Potem przenieśliśmy się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie rozegrano błotną batalię podczas Enduro Race. W Dębskiej Woli bitewny kurz trochę utrudniał nam robotę (Strefa Poludniowa), ale za to odetchnęliśmy pełną piersią razem z blisko trzysetką riderów w Skrzypcu (Puchar Śląska i Opolszczyzny). W Elblągu przyjrzeliśmy się ostremu strzelaniu na Poligonie #323, w krakowskiej Arenie podziwialiśmy wysokie loty podczas MŚ FMX, a w Obornikach uczestniczyliśmy w super przedsięwzięciu Barwy Dakaru. Zajrzeliśmy także na zagraniczne tory: sezon zaczęliśmy w piekle Il Ciocco, obserwowaliśmy poczynania riderek i riderów w MŚ w Indonezji, świętowaliśmy z Haakerem jego zwycięstwo w MŚ Super Enduro, dopingowaliśmy supercrossowców za Oceanem (AMA SX).

Nowy sezon, nowe strategie, nowe plany, nowe marzenia. Opowiadają o nich Julka Jarmołkowicz, Marcin Bandosz, B-Moto rodziny Barszczewskich oraz Asy z Człuchowa: Miller, Lonka, Mańk, Barczewski. Na wspominki zebrało się Jankowi Foldze, który przez kilka lat upalał w Kanadzie. Kontynuujemy podróż dookoła świata z Szymonem Pruciakiem. Dla dociekliwych, których interesuje co w moto piszczy relacja z testów najnowszej opony Metzeler w Andach, małej Huski i endurowych Goldentyre. Dla amatorów nowości reportaż z pokazu mody offroadowej InterMotorsu, a dla kinomanów krótkie story z pokazu Moto The Movie w krakowskim kinie Kijów. No i jeszcze coś dla praktyków: jak oszczędzać na napędach. Tylko tyle, czy aż tyle? Przeczytajcie najnowszy X-cross i oceńcie sami. 

Lubisz nasz artykuł ? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze