CZY POWSTANIE SEKCJA PIT BIKE W KLUBIE GAMK GDAŃSK?

Miło nam jest poinformować o rozpoczęciu rozmów z członkami zarządu Gdańskiego Auto Moto Klubu dotyczących powstania sekcji Pit Bike. Jeszcze sporo przed nami aczkolwiek wszystko idzie w dobrym kierunku. Kto będzie zajmował się nową sekcją oraz na jakiej zasadzie będzie działała? Uchylimy rąbka tajemnicy poniżej.

Witamy w klubie YCF MXWÓJCIK 2017.

W związku z ogromnym zainteresowaniem na Pomorzu przysłowiowymi mini crossami PIT BIKE  (Mxwójcik – Marcin i Sebastian) postanowiliśmy wypełnić przestrzeń jaka jeszcze na Pomorzu nie została zagospodarowana.

Sebastian Wójcik z Prezesem YCF Polska.

Fanów korzystania z tej świetnej formy przede wszystkim dobrej zabawy, spędzania czynnego bezpiecznego wypoczynku, nauki młodych adeptów bezpiecznej jazdy chcielibyśmy wkrótce zaprosić do współpracy. W chwili obecnej trwają końcowe rozmowy dotyczące ustalenia szczegółów działalności nowej sekcji.

Marcin Wójcik zaprasza na lekcje bezpiecznej jazdy.

Osoby, które posiadają już Pit Bike (bez względu na markę)  i chciałyby reprezentować na zawodach  barwy GAMK przy współpracy z MXWÓJCIK serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Mistrz Polski Filip Bukowicz z YCF France.

W sekcji PIT BIKE GAMK będziemy mogli wspólnie trenować na nowych torach, które zostaną dobudowane na torze w Borkowie.

Janek Gołąbek w drużynie YCF MXWÓJCIK.

Będą również treningi zorganizowane bezpłatne oraz zgrupowania płatne. Planujemy stworzyć pierwszy w Polsce nowy Team YCF MXWÓJCIK.

Bracia bliźniacy już trenują na YCF FRANCE.

Dlaczego warto będzie być w Team’ie YCF MXWÓJCIK? O tym dowiecie się wkrótce. Będziemy organizować treningi, budować wspólnie tory, organizować razem spotkania dla dzieci i zrobimy wszystko aby wolny czas był wykorzystany pozytywnie i rodzinnie.

Wielokrotny Mistrz Świata twarzą YCF FRANCE.

Szefem sekcji PIT BIKE Gdańsk najprawdopodobniej będzie Ex zawodnik, instruktor motocrossu  Sebastian Wójcik.

Wkrótce kolejne newsy. Zostańcie z nami.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze