KALENDARZ – OTWARTE MISTRZOSTWA PIT COUNTRY 2017

Fanów podniesionych błotników, którzy chcieliby zasmakować pozytywnej adrenaliny jak w motocrossie serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Prawie  każdy  będąc młodym chłopcem chciał mieć swój motocykl. Jako młodzi juniorzy chodziliśmy na zawody MX z rodzicami patrząc jak rówieśnicy starują i rywalizują. Pamiętacie te chwile? Nadszedł ten czas dla Was. To się dzieje na prawdę. W Polsce w końcu możecie spełnić swoje marzenia. Jak? Pit Country to zawody dla wszystkich, którzy lubią wyzwania, dobrą zabawę oraz rywalizację w świetnym i bezpiecznym wydaniu.

Uśmiech Naszego dziecka dla YCF jest najważniejszy.

W zawodach startują również Panie, które rewelacyjnie sobie radzą z mini crossami. Klimat jest niesamowicie rodzinny dlatego kto jeszcze nie zdecydował się na kupno pit bike’a warto o tym pomyśleć i wspólnie rozpocząć nową przygodę z czynnym spędzaniem wolnego czasu.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy pit bike’ów do udziału w zawodach Pit Country. Cztery rundy oraz świetna zabawa na zawodach o mistrzostwo Województwa Kujawsko – Pomorskiego 2017. Rodzinna atmosfera, świetna organizacja zawodów oraz niesamowite wrażenia to namiastka tego co będziecie mogli zapisać do swojego albumu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

Oficjalnym organizatorem jest Mx Otopit Toruń (obecnie Stowarzyszenie Motocross Racing Team Toruń). Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Pit Country, które wyłonią Mistrza województwa Kujawsko – Pomorskiego 2017.

Zawody przewidują 4 rundy, wszystkie rozgrywane w Głażewie:

  • I runda – 2 kwietnia
  • II runda – 18 czerwca
  • III runda – 10 września
  • IV runda – 8 października

W zawodach mogą ścigać się motocykle klasy Pit Bike wszystkich marek. Wkrótce podamy więcej informacji dot. regulaminu i klas.  To co kiedyś było niemożliwe staje się możliwe dzięki Waszej decyzji. Kupujemy mini crossy i ruszamy do nowego stylu życia.  Gwarantujemy dobrą zabawę.

Kto startuje w zawodach Pit Country? Dzieci, starsza młodzież, “stare konie”, dziewczyny, kobiety oraz całe rodziny. Wchodzimy w nową erę dobrej zabawy i bezpiecznej rywalizacji. Kształtujemy nasz charakter, szacunek, budujemy systematyczność oraz motywujemy sami siebie do dalszych działań.

Zobaczcie jak wyglądały poprzednie edycje.

Zdecydowałeś się na kupno profesjonalnego PIT BIKE’a YCF France? Poszukaj dilera w swojej dzielnicy. Wystarczy kliknąć na fotkę poniżej.

Poszukaj dilera YCF France w swojej dzielnicy.

Prezentacja YCF France.

Testujemy YCF w całej Polsce. Poniżej YCF Polska podczas zimowych testów na hali supercross w Sobieńczycach.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze