#299 WIKTOR JASIŃSKI DLA FANÓW MOTOCROSSU

Fanów motocrossu zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wywiadem przeprowadzonym przez Mxwójcik. Wiktora obserwujemy już od dłuższego czasu. Jest to młody, bardzo ambitny zawodnik, który wie czego chce w życiu pokazując to w każdym sezonie na torach motocrossowych. Serdecznie zapraszamy.

MXWÓJCIK: Jak idzie realizacja planów na sezon 2017? Gdzie obecnie urzędujesz?

WIKTOR JASIŃSKI #299: Na dzień dzisiejszy jestem już po dwóch zgrupowaniach z Luisem Carstensem w Hiszpanii. Głównym celem tych zgrupowań był powrót do pełnej sprawności po kontuzji barku,  której nabawiłem się podczas jednej z rund Mistrzostw Polski.
Przede mną jeszcze jedno zgrupowanie we Włoszech i kilka “małych” zgrupowań na terenie Polski. Poza motocyklem trenuje w Gorzowskiej siłowni Nautilus Training Center,  gdzie wraz z trenerami staramy się przygotować mój organizm do startów .

Fot. Krzysztof Hipsz X-cross

MXWÓJCIK: Czy będziesz startował w sezonie 2017 w zawodach MXoEN, ADAC?

WIKTOR JASIŃSKI #299: Mam nadzieje że dostanę szanse startu w MXoEN. A jeśli chodzi o ADAC to jak najbardziej wystartuje w dwóch pierwszych rundach czyli Furstlich Drehna oraz Jauer. W naszych planach jest również start w Mistrzostwach  Europy w klasie MX 125 , lecz w wysokim stopniu zależy to od finansów jakimi będziemy dysponować.

MXWÓJCIK: Jakie są Twoje plany startowe w sezonie 2017? Jaki jest cel na sezon 2017? Na jakim motocyklu wystartujesz?

WIKTOR JASIŃSKI #299: Głównym celem na rok 2017 jest start oraz czołowa trójka w Mistrzostwach Polski w klasie MX 2 Junior. Być może zobaczycie mnie również w klasie MX 2 lub MX Open. Gdzie będę walczył o czołowe lokaty.
Mam  nadzieje że uda nam się podobnie jak trzy lata temu, wystartować w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbędą się 28-30 lipca w Estonii.
W sezonie 2017 wystartuje na motocyklu Husqvarna TC 125, który dostałem od Husqvarna Toruń oraz Kozaryn Transport Spedycja .

Fot. MXFOTO.PL

MXWÓJCIK: Wiktor kilka słów od Siebie. Czego chciałbyś sobie życzyć w sezonie 2017?

WIKTOR JASIŃSKI #299: W sezonie 2017 chciałbym sobie życzyć przede wszystkim dobrego i spokojnego sezonu oraz oczywiście jak najwięcej zwycięstw .
Kibiców serdecznie zapraszam  na mój Fanpage na Facebooku – Wiktor Jasiński #299. Znajdziecie tam wszystkie informacje o moich treningach , zgrupowaniach oraz startach .

Zródło: Fot. główne. Maciej Wierzbicki.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze