WIDEO – CRASH JEFFREY HERLINGS 2017

Motocross to dyscyplina wyjątkowa oraz wymagająca. Moment nieuwagi może kosztować ostrą wywrotką. Zapewne większość fanów MX obserwuje najlepszych z najlepszych.  Wcześniej byliśmy światkami ostrego crashu Ken’a Roczena a dzisiaj możemy powiedzieć o wielkim pechu Jeffrey’a Herlingsa, który przesiadł się w sezonie 2017 do klasy 450. Czy Jeffrey Herlings nawiąże walkę w MXGP z najlepszymi zawodnikami klasy królewskiej?

Pierwsze wrażenia z jazdy 450’tką były bardzo pozytywne.  Herlings spędził wiele motogodzin na testach i treningach motocyklem o większej pojemności.

Wielu obserwatorów twierdzi, że styl jazdy Jeffrey’a Herlingsa jest ciut “za wściekły” aby poskromić maszynę 450. Trudno jednoznacznie zarzucić te dewagacje ponieważ #84 jest jednym z najlepszych zawodników Świata i jazda motocyklem 450 nie stanowi dla Jeffrey’a większego problemu. Czas pokaże i zapewne rozstrzygnie wszystkie spekulacje.

Tymczasem podczas rundy w Internazionali MX Round 3 – OTTOBIANO największym pechowcem został właśnie Jeffrey Herlings. Jak wcześniej Antonio Cairoli powiedział w jednym z wywiadów, że z 450cc trzeba uważać bo nie lubi wybaczać nawet małych błędów. Poniżej krótki film z crashu Jeffrey’a Herlingsa. Media donoszą, że na pierwszą rundę MXGP #84 Jeffrey Herlings powinien być ready 4 action. Pecha miał również Tim Gasjer, który jechał za Herlingsem i uczestniczył w tej wywrotce.

Źródło: Youtube.

Lubisz nasz artykuł? Śmiało udostępnij na swoim profilu lub pozostaw „like” poniżej.

Komentarze